авто продажа

Автосалон RENAULT

в Полтаве - Соллі Плюс Полтава

автосалон «Соллі Плюс Полтава»

Дилерський центр «Соллі Плюс Полтава» перший в Україні центр, побудований в повній відповідності з новою концепцією дизайну і організації дилерського центру - RENAULT STORE

Renault Store робить шлях клієнта в дилерському центрі легким і зрозумілим: чітко позначені зони продажів, сервісу, аксесуарів, зонування експозиції гами автомобілів, фінансових послуг.

Сучасний дизайн нового дилерського центру «Соллі Плюс Полтава» поєднує ІТ-технології і фізичне уявлення продукту в салоні. Це не просто центр з продажу та обслуговування автомобілів, а бутик, який транслює історію і цінності бренду. Бутик, в якому кожен клієнт буде почувати себе комфортно, починаючи з в'їзду на територію.

Зовнішні зони центру виділені і створюють справжній шоурум. Тут присутні: зона комерційної техніки Renault Pro +, зона електромобілів Renault ZE, зона Новинки. Також перед фасадом центру виділена зона Тест-драйв, запрошуючи клієнтів провести випробування цікавить моделі на дорозі.

Renault Store - це сучасна вітрина марки і її новинок. Ефективне зонування площі автосалону допомагає клієнтам швидко і комфортно орієнтуватися по салону, підкреслюючи продукти, звертаючи увагу на послуги центру, сервіс, аксесуари.

Розстановка автомобілів під прямим кутом дозволяє клієнту оглянути автомобіль максимально комфортно. Автомобілі в салоні розподілені за тематичними зонам, що спрощує знайомство з модельним рядом: це зона «Новинка», презентує актуальну модель, і червона зона «Емоції», яка виділяє флагманські моделі, що відповідають новій концепції бренду - «Пристрасть до життя» (Passion for life).

Зона урочистій видачі нового автомобіля, розташована поруч з відділом Сервісу, дає можливість клієнтам вже в момент покупки познайомитися з консультантами сервісу, які будуть кваліфіковано допомагати в подальшій експлуатації автомобіля.

Всі працівники сервісу пройшли курс спеціальної підготовки в навчальному центрі Renault. Фахівці сервісу застосовують сучасне високотехнологічне обладнання, тільки оригінальні матеріали і запчастини для автомобілів Renault.

Кожен клієнт має можливість замовити додаткове обладнання на свій автомобіль, скориставшись широким вибором аксесуарів і можливістю швидко і якісно їх встановити.

На сьогоднішній день в новому дилерському центрі створена можливість обслужити відразу 7-9 автомобілів, так як було організовано 9 робочих місць (9 підйомників).

Всі автомобілі, придбані в компанії "Соллі Плюс Полтава", проходять передпродажну підготовку на сервісному центрі згідно стандартів і інструкцій компанії «Рено Україна».

Контакты автосалона «Соллі Плюс Полтава»:

автосалон Соллі Плюс Полтава логотип logo

автосалон «Соллі Плюс Полтава»

м. Полтава, Київське шосе, 39В


Автосалон:
тел.: (0532) 68-00-28
моб.: (067) 552-62-22

Графік роботи:
Пн.-Сб.: 9:00 - 18:00
Нд.: 10:00 - 16:00

https://www.renault.poltava.ua

Узнайте у дилера интересующие Вас подробности по телефону или адресу автосалона.

Поточні параметри пошуку:

-

скинути налаштування

Додатково:

-
-
  • всього вживаних авто — 112485
  • додано сьогодні — 1651

Реклама на RST

Акції автодилерів на RST
продаж авто
«Ніссан Мотор Україна»: В Україні відновлено продаж автомобілів Nissan

Компанія Ніссан Мотор Україна повідомляє про відновлення продажів та сервісного обслуговування автомобілів Nissan у офіційній дилерській мережі.