5 Cерпня 2022
АвтоновиниPorsche

Porsche показав єдиний кабріолет Cayenne

Крос-кабріолет – явище досить рідкісне, але іноді автовиробники все ж таки вдаються до такого незвичайного типу кузова. І мало хто знає, що такий варіант розглядався для Cayenne.

Виявляється, невдовзі після випуску моделі першого покоління у 2002 році на розгляд керівництву надійшли 3 додаткові варіанти: купе, подовжена на 20 сантиметрів версія з ще одним рядом сидінь та кабріолет. Останній варіант навіть втілили у життя.

Єдиний варіант Cayenne з відкритим верхом зараз зберігається у музеї Porsche. У цього автомобіля немає задніх дверей (а передні збільшені на 20 см), передні стійки вкорочені, м'який верх повинен був приводитися в рух механізмом складання від 911 Targa.

Корма автомобіля викликала найбільші суперечки, тому її виконали одразу у двох варіантах: лівий задній ліхтар був встановлений низько, а правий був піднятий вище.

Хоча ідея купеподібного Cayenne пізніше була схвалена та реалізована у 2019 році у серійний автомобіль, Porsche не став розвивати ідею кабріолету. Однією з головних причин, що вплинули на таке рішення, стали невтішні прогнози щодо прибутковості цієї моделі.

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Porsche б/у на RST

  • всього вживаних авто — 123011
  • додано сьогодні — 2101

Реклама на RST

Новини Porsche на RST

Porsche 912 від KAMM Manufaktur

Є десятки компаній по всьому світу, які збудують вам оновлену версію класичного Porsche 911. Але угорське ательє KAMM Manufaktur пішло іншим шляхом, створивши свій рестомод на базі молодшого брата 911 – Porsche 912.

Porsche перетворив 911 у кемпер

Якщо у вас є Porsche і ви любите пригоди, нещодавно випущений намет від автовиробника може виявитися ідеальним аксесуаром для вас. Намет підійде для моделей 911, Macan, Cayenne, Panamera та Taycan.

Як раніше повідомлялось на RST