17 Листопада 2020
АвтоновиниPorsche

Porsche анонсував нову програму лояльності для постгарантійних авто в Україні

Porsche оголосив нову програму лояльності «Турбота від Porsche». У новій програмі лояльності можуть брати участь всі автомобілі бренду старше 4-х років. Скористатися новими умовами можна в офіційних дилерських центрах у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові.

Автомобілі віком від 4-х до 8-ми років отримають знижку у 15% на запасні частини та сервісне обслуговування. Знижка у 20% на запчастини та обслуговування поширюється на Porsche старше 8 років. В усіх Порше Центрах вартість на низку запасних частин знижена на 8%, що вкотре підкреслює переваги і доступність оригінальних запчастин від виробника.

Програма передбачає відвідування лише офіційних дилерських центрів, де використовують сертифіковані запчастини від виробника та гарантують якісне сервісне обслуговування. Запчастини супроводжуються гарантією, разом із прозорою сервісною історією обслуговування це впливає на вигідний перепродаж авто.

Раніше цього року бренд знову активізував в Україні кампанію з безкоштовної модернізації втулки АКПП на моделях Panamera і Cayenne. Кампанія поширюється на 1 360 автомобілів, зареєстрованих в Україні. Це автомобілі Panamera – вироблені з 20 серпня 2010 року по 13 вересня 2016 року, та Cayenne – вироблені з 23 липня 2002 року по 5 лютого 2010 року.

Власники автомобілів Porsche можуть перевірити свій автомобіль на наявність безкоштовних робіт з модернізації їх авто на офіційному сайті Імпортера в Україні за посиланням.

Всі ціни на модельний ряд Porsche доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Porsche б/у на RST

  • всього вживаних авто — 391195
  • додано сьогодні — 2414

Реклама на RST

Новини Porsche на RST

Porsche Cayenne встановив рекорд на Нюрбургринзі

У 2019 році Audi RS Q8 ще до свого дебюту став найшвидшим серійним SUV на легендарному Нюрбургринзі. Цей рекорд протримався до 14 червня, коли його побив Porsche Cayenne Coupe. І, як і в випадку з RS Q8, зробив він це до свого офіційного дебюту.

Як раніше повідомлялось на RST