15 Березня 2019
АвтоновиниPeugeot

Група PSA і Toyota розширюють співробітництво в Європі

Группа PSA и Toyota расширяют сотрудничество в ЕвропеГруппа PSA и Toyota расширяют сотрудничество в ЕвропеГруппа PSA и Toyota расширяют сотрудничество в Европе

Toyota Motor Corporation і Група PSA на початку 2019 року оголосили про наступну главу свого успішного і довгострокового партнерства на європейському ринку. Компанії прийшли до рішення, що з кінця 2019 року Група PSA розширить асортимент комерційних автомобілів сегмента C-Van, що поставляються зі свого заводу в іспанському Віго в Toyota Motor Europe. Вони будуть продаватися в Європі під маркою Toyota.

Група PSA і Toyota Motor Europe співпрацюють в області легких комерційних автомобілів з 2012 року, коли на заводі Групи PSA у французькому Хордені, було запущено виробництво Toyota Proace. Перші автомобілі Toyota Proace 2013 року базувалися на автомобілях Peugeot Expert і Citroen Jumpy і відрізнялися тільки зовнішнім виглядом. Компанії прийняли рішення спільно працювати над автомобілями наступного покоління і уклали угоду до 2020 року. Citroen SpaceTourer, Peugeot Traveller, і Toyota Proace нинішнього покоління, які були офіційно представлені на автосалоні в Женеві в березні 2016 року, виробляються на заводі Групи PSA в Севельнорді, Франція.

Головною метою поглиблення співпраці стане застосування кожною з компаній своїх сильних сторін – для того, щоб запропонувати клієнтам як компактні, так і середньорозмірні легкі комерційні автомобілі в Європі. Головна вигода буде в оптимізації витрат на розробку і виробництво, які в даному сегменті у французьких партнерів добре налагоджені. Toyota буде брати участь у фінансуванні розробки та організації виробництва майбутнього легкого комерційного автомобіля. Японська компанія делегує виробництво своїх комерційних автомобілів групі PSA в першу чергу заради оптимізації витрат на проектування власних нових силових агрегатів і кузовів.

«Сьогоднішнє оголошення відображає взаємодоповнюваність і відмінні відносини, що існують між Групою PSA і Toyota. Наша угода дозволяє кожній компанії використовувати свої сильні сторони, і в той же час розділяти витрати на технології та розробку, – коментує угоду виконавчий віце-президент Toyota Motor Europe Дідьє Леруа. – Посилюючи нашу присутність на заводі в Коліні, ми демонструємо філософію Toyota у виробництві автомобілів і на ринку їх збуту та зміцнюємо нашу довгострокову присутність в Європі».

«Ми відкриваємо новий розділ нашої успішного та взаємовигідного партнерства, заснованого на довірливих відносинах, з метою забезпечення максимальної користі для наших клієнтів і наших компаній», – додав Карлос Таварес, голова правління Групи PSA.

Всі ціни на модельний ряд Citroen, Peugeot і Opel доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Всі ціни на модельний ряд Toyota доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Peugeot б/у на RST

  • всього вживаних авто — 243929
  • додано сьогодні — 6815

Реклама на RST

Новини Peugeot на RST

Peugeot 308 Roadtrip – спеціально для любителів подорожей

Зовсім недавно компанія Peugeot трохи оновила сімейство 308, додавши 10-дюймову цифрову приладову панель i-Cockpit, нову фарбу та два нових дизайни коліс. Не так і багато, але тепер для 308 підготовлена ще й спеціальна версія Roadtrip, призначена для тих, хто любить подорожі.

Як раніше повідомлялось на RST