29 Липня 2020
АвтоновиниPeugeot

В автомобілів Peugeot збільшився межсервісний інтервал

Починаючи з 2020 року, для всіх автомобілів Peugeot встановлена нова періодичність проведення ТО: 15-30 тисяч км (в залежності від моделі та типу двигуна).

Якщо раніше періодичність сервісного обслуговування становила 10 тисяч км (операція по заміні масла і фільтра), то тепер міжсервісний інтервал для легкових автомобілів збільшений до 15-20 тисяч км пробігу, а для комерційних моделей – навіть до 30 тисяч км пробігу (залежно від моделі автомобіля і типу двигуна). Дане сервісне нововведення дозволяє автолюбителю знизити витрати на експлуатацію та утримання свого автомобіля, причому економія може досягати 48%.

Вигода для клієнтів Peugeot: Peugeot 3008 2.0 HDi 150 к.с. – економія на технічному обслуговуванні за 120 тисяч км пробігу становить 40% (ТО раз в 20 тисяч км); Peugeot 308 1.6 HDi 92 к.с. – економія на технічному обслуговуванні за 120 тисяч км пробігу становить 48% (ТО раз в 15 тисяч км);

Слід зазначити, що поняття «ТО» включає в себе не тільки заміну масла і фільтрів, навпаки – це цілий комплекс робіт, у рамках якого також передбачена перевірка стану ходової частини і гальмівної системи автомобіля, діагностика різних вузлів і агрегатів (за необхідності), огляд підкапотного простору для перевірки та пошуку витоків технологічних рідин.

Фахівці авторизованих сервісних центрів Peugeot знають всі нюанси і особливості різних моделей, мають великий досвід в обслуговуванні та ремонті автомобілів, постійно проходять необхідні тренінги. До того ж, записатися на сервіс стало в рази простіше, адже тепер це можна зробити в режимі «онлайн». Все що потрібно, це зайти на офіційний сайт бренда Peugeot, заповнити коротку і зрозумілу форму, і готово, приїжджайте на сервіс в зручний для вас час.

До речі, збільшення періодичності ТО – це не єдина вигідна пропозиція бренду у питаннях сервісу і утримання автомобіля. Так, у минулому році для всіх легкових автомобілів Peugeot була збільшена заводська гарантія – до 3 років або 100 тисяч км пробігу (в залежності від того, що настане раніше).

Крім того, уже кілька років працює програма «ТО за фіксованою ціною»: в одному регіоні для однакової моделі і однотипного мотора встановлена фіксована вартість регламентного сервісного обслуговування. До того ж, для післягарантійних автомобілів програма передбачає знижки на проведення ТО, розмір яких залежить від віку автомобіля.

Всі ціни на модельний ряд Peugeot доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Peugeot б/у на RST

  • всього вживаних авто — 232872
  • додано сьогодні — 2386

Реклама на RST

Новини Peugeot на RST

Бренд Peugeot ввійшов в ТОП-3 автомобільного ринку України

За останні три місяці бренд Peugeot впевнено закріпився в лідерах і за підсумками липня зайняв третє місце на автомобільному ринку України. Peugeot показав в липні зростання продажів на 90,7% порівняно з аналогічним періодом 2019 року і зайняв третє місце на автомобільному ринку.

Як раніше повідомлялось на RST