31 Липня 2020
АвтоновиниOpel

Фургони Opel Combo Cargo та Vivaro отримали систему повного приводу

Відтепер фургони Opel Combo Cargo і Opel Vivaro можуть запропонувати повний привід, що ще більше розширює модельний ряд бренду. Причому дані автомобілі отримують систему повного приводу від компанії Dangel – визнаного європейського експерта зі світу «4х4».

Система повного приводу від Dangel передбачає три режими роботи, які дозволяють ідеально налаштувати автомобіль відповідно до поточних дорожніх умов. Водії фургонів Opel Combo Cargo 4x4 і Opel Vivaro 4x4 можуть вибирати необхідний режим повного приводу – Eco 2WD або Auto 4WD – легким поворотом шайби-селектора в салоні автомобіля. Також водій може активувати перемикач R.Lock для блокування заднього диференціала.

Фургон Opel Combo Cargo 4x4 вже в стандартному оснащенні отримує не тільки повний привід, але також систему ESP, захист двигуна і коробки передач та збільшений на 90 мм кліренс. Опціонально для автомобіля доступний захист паливного бака, захист заднього редуктора, а також ще один пакет для збільшення кліренсу на 20 мм – в результаті кліренс може досягати 300 мм.

У свою чергу, модель Opel Vivaro 4x4 також пропонує збільшений на 60 мм кліренс і поліпшені параметри кутів в’їзду/з’їзду. У той же час, фургон Opel Vivaro 4x4 як і раніше пропонує всі ключові переваги моделі: високу вантажопідйомність – до 1 344 кг, низьку витрату палива, невеликі витрати на утримання – все завдяки використанню високоефективних дизельних моторів.

Спеціально для новинки Opel Combo Cargo 4x4 доступна система огляду Surround Rear Vision з особливою камерою заднього виду. Дана система допоможе в разі повного завантаження кузова, коли звичний огляд назад в центральному дзеркалі може бути перекритий речами і вантажем. Також дана система включає в себе камеру в бічному дзеркалі заднього виду, яка допомагає зменшити «сліпу зону» відносно боковини автомобіля.

Важливо відзначити, що автомобіль Opel Vivaro 4x4 оснащується 2-літровим дизельним мотором, потужності якого гарантовано вистачить навіть при русі по пересіченій місцевості з повним навантаженням.

Традиційно для бренда, новинки можуть запропонувати широкий набір допоміжних систем і передових технологій. Так, в залежності від обраної версії або замовлених опцій, автомобіль може бути оснащений: передньою камерою для контроля рядності руху і зчитування дорожніх знаків, круїз-контролем з автоматичною підтримкою дистанції до автомобіля попереду, системою попередження про можливість зіткнення і функцією екстреного гальмування, датчиками парковки спереду і ззаду та іншим обладнанням.

Всі ціни на модельний ряд Opel доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Opel б/у на RST

  • всього вживаних авто — 232872
  • додано сьогодні — 2386

Реклама на RST

Новини Opel на RST

Opel Mokka стане першою моделлю бренда з новим логотипом

Бренд Opel буквально «заново народився» із запуском моделі Mokka. Новинка є першим носієм нового фірмового «обличчя бренда» – Opel Vizor. Автомобіль вперше отримав повністю цифровий салон – Pure Panel. Навіть напис «Mokka» тепер виконується за допомогою спеціального шрифту і розташований по центру задніх дверей.

Як раніше повідомлялось на RST