авто продаж

MINI Aceman

Представлено концепт-кар MINI Aceman

Представлено концепт-кар MINI Aceman 27 Липня 2022

Сьогодні бренд MINI продемонстрував бачення свого електричного майбутнього з концептом Aceman – новим кросовером, який за розмірами займе місце між Cooper та Countryman.

«Мова дизайну MINI Concept Aceman знаменує собою початок нової ери дизайну для MINI», – говорить Адріан ван Хойдонк, голова відділу дизайну BMW Group. Але, незважаючи на те, що це новинка, команда постаралася зберегти всі особливості, які історично притаманні моделям MINI.

У компанії описують ідею Aceman, як «Харизматична простота». Автомобіль має просту форму, його довжина складає 4,05 метра, ширина – 1,99 метра, висота – 1,59 метра. При таких розмірах він всього на 4 см довший, ніж п'ятидверний MINI Cooper.

Периметр восьмикутної решітки освітлений, а світлова матриця всередині може відображати різні малюнки. Фари більше не круглі, але задні ліхтарі, як і раніше, прикрашені мотивом «Юніон Джек», який так любить використовувати MINI.

У зовнішності концепту не використовується хром. Майже весь «Айсман» пофарбований в колір Icy Sunglow Green, контрастом до якого виступають зелені елементи (British Racing Green).

У салоні концепт-кара немає шкіри. Натомість використовується комбінація екологічно чистих тканин. «В інтер'єрі MINI Concept Aceman ми зосередилися на спрощеному зовнішньому вигляді у поєднанні з матеріалами преміум-класу та приємними кольорами», – говорить Олівер Хейлмер, голова відділу дизайну MINI.

Головною технічною особливістю салону Aceman є круглий OLED-екран мультимедійної системи, що працює на новій операційній системі. Весь інтерфейс користувача, як кажуть в компанії, повністю настроюється.

Очікується, що концепт-кар Aceman пізніше перетвориться на серійну модель. Але до цього концепція дебютує 23 серпня на кіберспортивній конференції Gamescon 2022 у Кельні, Німеччина.