8 Жовтня 2019
АвтоновиниMazda

Автомобілі Mazda доступні за вигідною пропозицією

Тільки з 1 по 15 жовтня 2019 року у всій дилерській мережі Mazda діють спеціальні цінові пропозиції на автомобілі Mazda.

Яскравий та витончений дизайн КОДО – душа руху, надзвичайно економічні, надійні та перевірені часом і тисячами кілометрів по дорогах України бензинові двигуни Skyactiv та комплекс систем проактивної безпеки i-Activsense не лише забезпечать максимум задоволення від драйву, а й зроблять подорож максимально безпечною та комфортною.

Перший автомобіль Mazda 7-го покоління – нова Mazda3 – з вигодою до 9 000 гривень та із спеціальною пропозицією кредитування Mazda Finance* з відсотковою ставкою від 0,01% до 2-х років.

Віддаєте перевагу стилю та динаміці – обирайте Mazda6 в кузові седан – із перевагою до 59 500 гривень за спеціальною програмою кредитування Mazda Finance* з відсотковою ставкою від 0,01% строком до 2-х років.

Цінуєте надійність та практичність – обирайте Mazda6 в кузові універсал – із додатковою перевагою до 57 700 гривень за спеціальною програмою кредитування Mazda Finance* з відсотковою ставкою від 0,01% строком до 2-х років.

Кросовер 2018 року та бестселер Mazda в Україні – Mazda CX-5 – з додатковою вигодою до 46 600 гривень за спеціальною програмою кредитування Mazda Finance* з відсотковою ставкою від 0,01% строком до 3-х років.

Флагман модельної лінійки Mazda СХ-9 – із додатковою вигодою до 99 000 гривень за спеціальною програмою кредитування Mazda Finance* з відсотковою ставкою від 0,01% строком до 2-х років.

Крім того, у всій офіційній дилерській мережі Mazda в Україні діє спеціальна лізингова пропозиція від ULF Finance* для фізичних та юридичних осіб з відсотковою ставкою від 0,01% строком до 1-го року.

Кількість автомобілів обмежена.

* За детальною інформацією звертайтесь до представників офіційної дилерської мережі Mazda в Україні – компанії ДП «АВТО Інтернешнл». Спеціальні роздрібні ціни діють з 01.10.2019 до 15.10.2019 року.

Всі ціни на модельний ряд Mazda доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Mazda б/у на RST

  • всього вживаних авто — 244447
  • додано сьогодні — 8135

Реклама на RST

Новини Mazda на RST

Mazda BT-50 нового покоління: Isuzu D-Max замість Ford Ranger

Нинішнє покоління BT-50 було засновано ще на «фордівській» платформі, тому автомобіль був споріднений з Ford Ranger. Але Mazda вже давно глобально не співпрацює з американцями, тому тепер нова генерація пікапа буде їздити на «візку» Isuzu D-Max.

Як раніше повідомлялось на RST