8 Грудня 2020
АвтоновиниLexus

Lexus натякнув на свій новий електрокар

Lexus намекнул на свой новый электрокарLexus намекнул на свой новый электрокарLexus намекнул на свой новый электрокар

Майже одночасно з Toyota натяк на свій майбутній електрокар дав і люксовий бренд Lexus. Нова електрична концепція буде показана в першому кварталі 2021 року і своєю появою вона ознаменує майбутню мову дизайну бренду.

Тизери демонструють високопродуктивну машину з оновленою версією нинішньої X-подібної передньої панелі. Ну а відсутність традиційної решітки радіатора дозволило дизайнерам Lexus використовувати ще більш агресивну оптику.

Також відомо, що концепт буде мати систему керування електроприводом Direct4, роботи над якою ще йдуть. Вона розробляється для точного управління «передачею крутного моменту від передніх і задніх електродвигунів і гальмівного зусилля на всі чотири колеса».

Всі ціни на модельний ряд Lexus доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Lexus б/у на RST

  • всього вживаних авто — 409463
  • додано сьогодні — 2107

Реклама на RST

Новини Lexus на RST

2022 Lexus NX

Компанія Lexus презентувала нове покоління кросовера NX. Автомобіль 2022 модельного року трохи змінився зовні, взяв на озброєння нові технології і має модернізовану моторну лінійку. NX надійде у виробництво в третьому кварталі.

Новий Lexus NX – перший тизер

Незважаючи на те, що ще в лютому в Мережі з'явилися фотографії нового NX, компанія Lexus розпочала офіційну тизерну кампанію, приурочену до дебюту нового покоління моделі.

Як раніше повідомлялось на RST