26 Березня 2020
АвтоновиниLamborghini

Lamborghini протестувала на треку новий суперкар з V12

Lamborghini протестировала на треке новый суперкар с V12Lamborghini протестировала на треке новый суперкар с V12Lamborghini протестировала на треке новый суперкар с V12

Незважаючи на припинення виробництва, компанія Lamborghini продовжує працювати над своїми новинками. Наприклад, над трекових автомобілем Squadra Corse з 6,5-літровим V12, відео з випробувань якого італійці виклали на YouTube.

Lamborghini поки не дуже багато розповідає про цей автомобіль, та й навіть назва його ще невідома. Squadra Corse – автоспортивне відділення компанії, поки лише повідомляє, що движок тут буде налаштований на 830 кінських сил. А що стосується тестів в розпал пандемії коронавірусу, то італійці уточнюють, що вони відбулися не зараз, а «кілька тижнів тому».

По відео можна сказати, що у суперкара величезні повітрозабірники для охолодження радіаторів, спліттер з регулюванням, велике заднє крило і дифузор з масивними ребрами і дві вихлопні труби над ним.

Дебют новинки намічений вже на це літо. Італійці заявили, що тираж моделі буде строго обмежений, але якогось конкретного числа не назвали. З чуток, в партії буде всього 40 машин.

Всі ціни на модельний ряд Lamborghini доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Lamborghini б/у на RST

  • всього вживаних авто — 275561
  • додано сьогодні — 138

Реклама на RST

Новини Lamborghini на RST

Як раніше повідомлялось на RST