авто продаж

Lamborghini Urus

Lamborghini працює над підзаряджаємим Urus

Lamborghini працює над підзаряджаємим Urus 13 Січня 2020

Хоча Lamborghini не збирається значно нарощувати продажі в найближчі роки, розширювати свій модельний ряд італійці будуть. Кросовер Urus, наприклад, вже незабаром отримає мінімум дві нові модифікації.

Вперше про орієнтований на трек Urus ST-X заговорили в 2018 році, а в минулому році спортивний підрозділ Squadra Corse показав суперспортивний варіант SUV. Тоді ж з'явилася інформація, що побачити цю машину можна буде вже в 2020 році. І ось тепер Autoblog підтверджує це: в дії Urus ST-X продемонструють під час світового фіналу Super Trofeo в італійському Мізано-Адріатіко (проходить з 31 жовтня по 1 листопада).

Urus ST-X не отримає оновлень для двигуна, що означає, що він збереже 4,0-літровий V8 на 650 к.с. і 850 Нм крутного моменту. Однак, кросовер сяде на найжорстокішу дієту, втративши близько чверті ваги: мінус 550 кілограмів і підсумкові 1650 кг в спорядженому стані.

Другий новий різновид Urus – гібрид. Причому не просто класичний гібрид, а підзаряджаємий варіант, який буде побудований на поточній платформі моделі. Те, що це можливо, доводять аналогічні варіації Porsche Cayenne і Bentley Bentayga, які використовують ту ж архітектуру. Але так як «розеткові» варіанти родичів вже доступні, перед Lamborghini буде стояти непросте завдання: помітно дистанціювати гібридний Urus від інших моделей.

«Найважливіша частина роботи буде полягати в тому, щоб визначити, яким чином Lamborghini повинна використовувати цю електричну енергію, і в чому ми можемо відрізнятися від інших автомобілів на цій же платформі», – цитує Autoblog главу відділу досліджень і розробок Lamborghini Мауріціо Реджіані.

Lamborghini також працює і над гібридизацією своїх більш звичних суперкарів. Ми вже знаємо, що наступник Aventador запропонує бензин-електричну трансмісію, але ця система не буде пов'язана з тією, яку планують для Urus. Створення гібридного суперкара набагато складніше, ніж установка системи на SUV через обмеження по вазі, а перейти на повністю електричний привід буде ще складніше. Реджіані вважає, що такі технології ще не готові: «Коли ви їдете на суперспортивному автомобілі, ви хочете мати свободу робити те, що ви хочете. Ця свобода може означати, що ви захочете їздити по трасі протягом дня, їздити коло за колом. Сьогодні очевидно, що акумуляторні технології не годяться для цього».

Всі ціни на модельний ряд Lamborghini доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Lamborghini не буде нарощувати продажі в найближчі роки

Lamborghini не буде нарощувати продажі в найближчі роки21 Грудня 2019

Хоча цей рік стане черговим рекордним роком для Lamborghini з продажів, автовиробник не збирається розганяти ще сильніше. У нинішньому році італійці продадуть близько 8 200 автомобілів, але в наступні роки більше 8 500 проданих автомобілів від Lamborghini чекати не варто.