3 Cерпня 2022
АвтоновиниLamborghini

Lamborghini: 3 дебюти до кінця року

Перша половина 2022 року стала найкращим півріччям в історії Lamborghini з точки зору продажів, товарообігу та прибутковості: завод у Сант-Агаті випустив загалом 5090 автомобілів. Звітуючи про черговий рекорд, італійці також згадали про майбутні новинки.

5090 поставок за перше півріччя – збільшення на 4,9% порівняно з аналогічним періодом 2021 року. Найбільшим ринком для Lamborghini залишається регіон EMEA (Європа, Близький Схід, Африка) – 41% від загального обсягу. Серед країн лідирує США (1521 авто), Китай (576) та Німеччина (468).

Urus – найпопулярніший автомобіль Lamborghini, на який припадає 61% від загального обсягу продажів.

Що стосується майбутніх дебютів, у Lamborghini заявили, що перший відбудеться у серпні, а два інших – до кінця року. Про скорий дебют Huracan Sterrato вже відомо, а дві інші прем'єри «пов'язані з Urus».

Швидше за все, йдеться про оновлення стандартної версії кросовера Urus, а також про «заряджений» SUV (він може отримати ім'я Urus Performante). Повноцінний plug-in гібрид поки що, напевно, чекати занадто рано: він повинен з'явитися в лінійці Urus наступного або 2024 року.

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Lamborghini б/у на RST

  • всього вживаних авто — 123261
  • додано сьогодні — 16

Реклама на RST

Новини Lamborghini на RST

2023 Lamborghini Urus S

Urus більше немає: презентувавши «заряджену» версію Urus Performante, компанія Lamborghini показала наступника базової моделі, який тепер називатиметься Urus S.

Lamborghini зібрала останній Aventador

Lamborghini Aventador розпочав свій шлях у 2011 році, але тепер його історія добігла кінця: італійці зібрали останній Aventador, який став для компанії 11465-м за рахунком.

Як раніше повідомлялось на RST