13 Березня 2020
АвтоновиниLamborghini

Lamborghini зупинила виробництво автомобілів через коронавірус

Lamborghini остановила производство автомобилей из-за коронавирусаLamborghini остановила производство автомобилей из-за коронавирусаLamborghini остановила производство автомобилей из-за коронавируса

Компанія Lamborghini оголосила про припинення випуску своїх автомобілів на заводі в Сант'Агата-Болоньєзе до 25 березня. Причиною цього послужила пандемія коронавірусу.

Коронавірус вже різко позначився на світовому автопромі: були скасовані або перенесені великі автосалони, багато виробників автомобілів відчувають дефіцит запчастин, оскільки постачальники з Китаю не можуть задовольнити попит, а в самій Піднебесній продажі нових автомобілів в лютому впали на 79,1% в порівнянні з тим же періодом минулого року. Перша гонка сезону Формули-1 в Австралії, яка повинна була пройти в цю неділю, також не відбудеться.

«Цей захід є актом соціальної відповідальності та високої чутливості по відношенню до нашого народу в надзвичайній ситуації, в якій зараз знаходиться Італія і яка також розвивається за кордоном через світове поширення коронавируса», – цитує прес-служба компанії голову компанії Стефано Доменікалі.

Що цікаво, видання Motor1 повідомляє, що одвічний суперник Lamborghini – Ferrari – не готовий до таких же радикальних заходів, принаймні, поки що. Завод в Маранелло продовжує працювати в звичному режимі.

Італія є другою після Китаю країною, що постраждала через COVID-19: на момент публікації цієї новини в країні, розташованій в південно-центральній частині Європі, було зареєстровано в цілому 15 113 випадків коронавірусу, при цьому захворювання стало причиною 1 016 смертей.

Всі ціни на модельний ряд Lamborghini доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Lamborghini б/у на RST

  • всього вживаних авто — 276480
  • додано сьогодні — 5123

Реклама на RST

Новини Lamborghini на RST

Наступник Lamborghini Aventador збереже V12

Lamborghini Aventador був представлений майже десять років тому, а його наступник може з'явитися вже в наступному році. Про майбутню модель ходило безліч чуток, але тепер у Car&Driver з'явилася інформація «з перших вуст».

Як раніше повідомлялось на RST