авто продажа

Hyundai Future Mobility of the Year Awards 2020
31 Липня 2020
АвтоновиниHyundai

Компанію Hyundai відзначено двома нагородами премії Future Mobility of the Year Awards 2020

Компания Hyundai отмечена двумя наградами премии Future Mobility of the Year Awards 2020Компания Hyundai отмечена двумя наградами премии Future Mobility of the Year Awards 2020

Hyundai Motor Company здобула подвійну перемогу в конкурсі Future Mobility of the Year 2020, котру було засновано в 2019 році Корейським інститутом передових технологій – KAIST (Korea Advanced Institute of Science and Technology). Нагород удостоїлися концептуальна воднева вантажівка HDC-6 NEPTUNE та портативний вбудовуваний електричний самокат.

Премія Future Mobility of the Year Awards (FMOTY) 2020 присуджується за вагомий внесок у розвиток мобільності майбутнього, а також досягнення у сфері екологічно чистого транспорту. Водневу вантажівку HDC-6 NEPTUNE і вбудовуваний електричний самокат було визнано кращими в категоріях «Громадський та комерційний транспорт» і «Особистий транспорт» відповідно. Журі з 16 суддів, включно із провідними автомобільними журналістами з 11 країн, обрали подані на премію транспортні засоби Hyundai з числа 71 претендентів на нагороду. Розробки Hyundai Motor Company були відзначені за впровадження інноваційних технологій і сервісів задля реалізації концепції мобільності майбутнього.

Автомобіль HDC-6 NEPTUNE вперше був представлений на Північноамериканській виставці комерційного транспорту в листопаді минулого року, а дизайн вантажівки натхненний зовнішнім виглядом культових експресів 1930-х років. Концептуальний електро-трак втілює уявлення Hyundai про чисте майбутнє за принципом «нуль викидів». Поступовий перехід на комерційні автомобілі з мінімальною кількістю шкідливих викидів - одне з найважливіших напрямків технологічних розробок Hyundai. Оскільки попит на дружній до довкілля комерційний транспорт поступово буде зростати, журі премії FMOTY віддало свої голоси на користь концепт-кару, в якому вперше в сегменті комерційних перевезень знайшла застосування інноваційна технологія водневих паливних елементів.

Вбудовуваний електричний самокат, прототип якого був продемонстрований на міжнародній виставці CES (Consumer Electronics Show) 2017 року, нині розглядається в якості опціонального додаткового оснащення автомобілів майбутнього. Очікується, що портативний пристрій скоро буде інтегрований в автомобілі Hyundai. Заряджаючись під час руху автівки, самокат забезпечить водієві додаткову мобільність в межах міста (так звану «мобільність останньої милі»). Така функціональна особливість була високо оцінена журі нарівні з бездоганною якістю зборки транспортного засобу.

У грудні минулого року Hyundai Motor Company представила свою «Стратегію 2025», згідно з якою розробки в галузі інтелектуальних мобільних рішень та сервісів стане одним із ключових векторів розвитку бізнесу. Очікується, що синергія двох напрямків прискорить перетворення компанії в провайдера інтелектуальних послуг мобільності. До 2025 року компанія має намір увійти до трійки світових виробників електромобілів на акумуляторах і паливних елементах, а також закласти основу для розвитку бізнесу на базі нових платформ.

Всі ціни на модельний ряд Hyundai доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Hyundai б/у на RST

  • всього вживаних авто — 232884
  • додано сьогодні — 2538

Реклама на RST

Новини Hyundai на RST

У Hyundai Elantra з'явилася спортивна версія N Line

У березні Hyundai презентував нову Elantra, а в квітні анонсував її «підігріту» версію N Line. І ось цей автомобіль вже повністю готовий і корейці поділилися про нього першими подробицями.

Як раніше повідомлялось на RST