19 Січня 2022
АвтоновиниHaval

HAVAL – Автодилер року в Івано-Франківську 2021

RST визначив найбільш ефективних офіційних дилерів у кожному регіоні країни за параметром найбільшого перевищення частки продажів порівняно з продажами аналогічних брендів у всіх регіонах України.

В Івано-Франківську звання «Автодилер року» присвоєно бренду Haval. Продажі бренду в регіоні склали 46 автомобілів. При цьому частка ринку Haval в Івано-Франківську перевищила середньорегіональні продажі Haval в Україні на 125%.

Забезпечити такий результат вдалося завдяки продажам моделі Haval Jolion, частка якої виявилася більшою на 220% від середньої по країні. Частка продажів Haval H6 була більшою на 88%, ніж в інших регіонах.

В Івано-Франківську Haval зайняв 3,6% частки ринку, за середнього показника бренду в країні за 2021 рік – 1,6%. Загалом в Івано-Франківську у 2021 році зареєстрували 1 286 автомобілів. Бренд Haval увійшов до ТОП-10 бестселерів та авто з найкращою ціною. Haval H6 увійшов до ТОП-10 бестселерів серед моделей. Також Haval в Івано-Франківську став найкращим автодилером у дилерській мережі бренду. Найкращими місяцями для Haval у Івано-Франківську були серпень та грудень, коли вдалося реалізувати по 7 автомобілів.

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Haval б/у на RST

  • всього вживаних авто — 145439
  • додано сьогодні — 27

Реклама на RST

Новини Haval на RST

HAVAL – Автодилер року у Чернігові 2021

RST визначив найефективніших офіційних дилерів у кожному регіоні країни за параметром найбільшого перевищення частки продажу порівняно з продажами аналогічних брендів у всіх регіонах України.

Відкрито вакансії офіційних дилерів Haval в Києві, Дніпрі та Миколаєві

Бренд Haval, офіційно представлений в Україні у 2018 році, наразі має офіційні дилерські центри у Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі та Львові. ТОВ «Богдан Індустрія» – офіційний імпортер і дистриб’ютор марки Haval пропонує приєднатися до нового амбітного та інноваційного китайського бренду Haval.

Як раніше повідомлялось на RST