авто продаж

HAVAL 2021

HAVAL – Автодилер року в Івано-Франківську 2021

HAVAL – Автодилер року в Івано-Франківську 2021 19 Січня 2022

RST визначив найбільш ефективних офіційних дилерів у кожному регіоні країни за параметром найбільшого перевищення частки продажів порівняно з продажами аналогічних брендів у всіх регіонах України.

В Івано-Франківську звання «Автодилер року» присвоєно бренду Haval. Продажі бренду в регіоні склали 46 автомобілів. При цьому частка ринку Haval в Івано-Франківську перевищила середньорегіональні продажі Haval в Україні на 125%.

Забезпечити такий результат вдалося завдяки продажам моделі Haval Jolion, частка якої виявилася більшою на 220% від середньої по країні. Частка продажів Haval H6 була більшою на 88%, ніж в інших регіонах.

В Івано-Франківську Haval зайняв 3,6% частки ринку, за середнього показника бренду в країні за 2021 рік – 1,6%. Загалом в Івано-Франківську у 2021 році зареєстрували 1 286 автомобілів. Бренд Haval увійшов до ТОП-10 бестселерів та авто з найкращою ціною. Haval H6 увійшов до ТОП-10 бестселерів серед моделей. Також Haval в Івано-Франківську став найкращим автодилером у дилерській мережі бренду. Найкращими місяцями для Haval у Івано-Франківську були серпень та грудень, коли вдалося реалізувати по 7 автомобілів.

Стартує прийом замовлень на Haval Jolion і H6

Стартує прийом замовлень на Haval Jolion і H62 Березня 2021

З 1 березня 2021 року бренд Haval в Україні відкриває передзамовлення на довгоочікувану високотехнологічну новинку – кросовер Haval Jolion і пропонує сервіс персоналізованого підбору авто через онлайн-конфігуратор.