авто продажа

DS E Tense Performance 815 2
8 Лютого 2022
АвтоновиниDS

DS E-Tense Performance: 815 к.с. та 2 секунди до «сотні»

Концептуальне купе DS E-Tense було представлене у 2016 році. У виробництво ця машина так і не пішла, проте тепер французи представили її нову інтерпретацію – DS E-Tense Performance.

Трансмісія нової концепції аналогічна до тієї, що використовують боліди DS у Формулі E. Два електродвигуни в сумі видають 815 «конячок»: 340 к.с. має мотор на передній осі, 475 к.с. – на задній осі. У попередника було трохи більше 400 к.с.

Але ще більш вражаючим є максимальний крутний момент системи – 8000 Нм (але це на колесах, а не на виході двигуна). Батарея з вуглець-алюмінієвим композитним корпусом також надихнута перегонами. Обіцяний розгін до «сотні» – 2 секунди.

DS E-Tense Performance зберіг силует свого попередника, але отримав нове обличчя: більш проста і кутаста світлодіодна графіка у поєднанні з камерами у фарах та «цифровою» решіткою, капот з іншою вентиляцією, нові 21-дюймові колеса.

DS E-Tense Performance, швидше за все, також залишиться лише концепт-каром. Але в компанії не приховують, що деякі технічні та дизайнерські рішення цього авто будуть використовуватись у майбутніх серійних моделях.

Всі ціни на модельний ряд DS доступні на RST в розділі «Нові авто».

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі DS б/у на RST

  • всього вживаних авто — 122856
  • додано сьогодні — 1261

Реклама на RST

Новини DS на RST

2023 DS 3

DS представила оновлений кросовер DS 3, який більше не використовує в назві «Crossback», але отримав сучасні елементи стилю, нову інформаційно-розважальну систему та оновлену лінійку силових агрегатів.

2023 DS 7

Преміальний суббренд Citroen, DS Automobiles, презентував оновлений DS 7 Crossback. Автомобіль отримав більш сучасний дизайн, більше технологій та новий потужний гібридний варіант. А ще французи позбавилися приставки Crossback, тому модель зараз називається просто DS 7.

Як раніше повідомлялось на RST