авто продаж

DS Automobiles

DS Automobiles в Україні демонструє зростання продажів

DS Automobiles в Україні демонструє зростання продажів 20 Січня 2021

За 2020 рік бренд DS Automobiles показав вражаючий ріст продажів щодо попереднього року, який склав 286%, з 108 реалізованими автомобілями. Дані результати вкотре доводять, що DS Automobiles вибрав правильну стратегію розвитку і має відмінні перспективи на ринку України.

Для DS Automobiles 2020 рік став першим повноцінним роком, коли продавалася флагманська модель – кросовер DS 7 Crossback. Це перша модель, з якою бренд вийшов на ринок України і презентував себе. Відповідаючи високому статусу преміальної моделі, кросовер DS 7 Crossback в Україні пропонується за замовчуванням в максимальних комплектаціях. Покупці гідно оцінили оригінальний дизайн, високоякісну обробку салону, інноваційні технології та відмінний комфорт. У результаті реалізовано 59 автомобілів.

Другим «локомотивом продажів» є «гаряча новинка» 2020 року на ринку України – новий витончений і високотехнологічний кросовер DS 3 Crossback. Продажі новинки SUV DS 3 Crossback в Україні стартували навесні з преміального виконання Performance Line PLUS, а вже до кінця літа, було істотно розширено вибір комплектацій, з'явилися нові варіанти обробки, потужний бензиновий і дизельний двигуни. Даний підхід дозволив реалізувати 49 автомобілів, що вказує на перспективність даної моделі і наступні відмінні продажі в новому році.

Нарешті, бренд DS Automobiles акурат до новорічних свят підготував ще один сюрприз фанатам високих технологій – стартував прийом замовлень на plug-in гібридний кросовер DS 7 Crossback E-TENSE. Новий кросовер готовий запропонувати не тільки оригінальний дизайн і розкішний салон, але також найсучасніші технології в області силового агрегату, результатом чого є висока потужність в 300 к.с., повний привід, мінімальні витрати. Гібрид DS 7 Crossback E-TENSE 4x4 оснащений силовою установкою типу 1.6 PHEV 300 е-АКПП-8 13,2 кВтг, яка включає в себе: бензиновий 1,6-літровий турбодвигун, два електромотора (окремо для обертання передніх і задніх коліс) , 8-ступінчасту автоматичну коробку перемикання передач (адаптовану для роботи з електромотором), а також тяговий акумулятор.

Потужність бензинового двигуна становить 200 к.с., але якщо додати до цього потужність переднього і заднього електромотора, які можуть працювати разом або окремо, то сумарна потужність гібрида складе 300 к.с. при обертному моменті 520 Нм. Завдяки настільки вражаючим показниками, plug-in гібрид DS 7 Crossback E-TENSE 4x4 здатний розганятися до 100 км/год всього за 5,9 с і досягати максимальної швидкості 235 км/год. Уже зараз ви можете познайомитися з новинкою у найближчого дилера бренду.

Всі ціни на модельний ряд DS доступні на RST, в розділі «Нові авто».