3 Грудня 2020
АвтоновиниDS

Новий DS 4: офіційні подробиці

DS 4 випускався компанією Citroen з 2010 по 2015 рік, потім естафету підхопив бренд DS Automobiles. Але в 2018 році хетчбек був знятий з виробництва. І ось тепер DS Automobiles анонсував нового гравця в сегменті C-Premium – новий DS 4.

Для нової моделі французи обіцяють винятковий дизайн, ексклюзивні матеріали обробки салону, а також самі передові технології.

DS 4 базується на новій платформі EMP2V3, яка має ряд переваг. Починаючи від широкого переліку версій моделі, включаючи електрифіковані, продовжуючи більш компактним компонуванням вузлів і агрегатів, завершуючи полегшенням платформи і автомобіля в цілому.

Платформа EMP2V3 передбачає використання нових компонентів, виготовлених з композитних матеріалів. Також є деталі, створені методом гарячого штампування. І, звичайно, платформа була розроблена відповідно до актуальних вимог до безпеки.

Архітектура також дозволяє використовувати технологію заряджуванного гібрида. Основою гібрида стане 4-циліндровий 180-сильний турбомотор в поєднанні з електродвигуном на 110 к.с. і коробкою передач EAT8. Сумарна потужність – 225 к.с. Запас ходу – більше 50 км (цикл WLTP).

А ще у нового DS 4 будуть широкі можливості підключення, передовий проекційний дисплей, нова мультимедійка DS Iris System, оновлена система напівавтономного управління 2 рівня, матричні фари нового покоління і, наприклад, інноваційна система вентиляції DS Air.

Всі ціни на модельний ряд DS доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі DS б/у на RST

  • всього вживаних авто — 123034
  • додано сьогодні — 2162

Реклама на RST

Новини DS на RST

2023 DS 3

DS представила оновлений кросовер DS 3, який більше не використовує в назві «Crossback», але отримав сучасні елементи стилю, нову інформаційно-розважальну систему та оновлену лінійку силових агрегатів.

2023 DS 7

Преміальний суббренд Citroen, DS Automobiles, презентував оновлений DS 7 Crossback. Автомобіль отримав більш сучасний дизайн, більше технологій та новий потужний гібридний варіант. А ще французи позбавилися приставки Crossback, тому модель зараз називається просто DS 7.

Як раніше повідомлялось на RST