29 Липня 2020
АвтоновиниCitroen

В автомобілів Citroen збільшився міжсервісний інтервал

Починаючи з 2020 року, для всіх автомобілів Citroen встановлена нова періодичність проведення ТО 15-30 тисяч км (в залежності від моделі та типу двигуна).

Якщо раніше періодичність сервісного обслуговування становила 10 тисяч км (операція по заміні масла і фільтра), то тепер міжсервісний інтервал для легкових автомобілів збільшений до 15-20 тисяч км пробігу, а для комерційних моделей – навіть до 30 тисяч км пробігу (в залежності від моделі автомобіля і типу двигуна). Дане сервісне нововведення дозволяє знизити витрати на експлуатацію та утримання свого автомобіля, причому економія може досягати 48%.

Вигода для клієнтів Citroen: Citroen C-Elysee 1.6 HDi 92 к.с. – економія на технічному обслуговуванні за 120 тисяч км пробігу становить 48% (ТО раз в 15 тисяч км); Citroen C4 Cactus 1.5 BlueHDi 120 к.с. – економія на технічному обслуговуванні за 120 тисяч км пробігу становить 36% (ТО раз в 15 тисяч км).

Слід зазначити, що поняття «ТО» включає в себе не тільки заміну масла і фільтрів, навпаки – це цілий комплекс робіт, в рамках якого також передбачена перевірка стану ходової частини і гальмівної системи автомобіля, діагностика різних вузлів і агрегатів (при необхідності), огляд підкапотного простору для перевірки і пошуку витоків технологічних рідин.

Фахівці сервісних центрів Citroen знають всі нюанси і особливості різних моделей, мають великий досвід в обслуговуванні та ремонті автомобілів, постійно проходять необхідні тренінги. До того ж, записатися на сервіс стало в рази простіше, адже тепер це можна зробити в режимі «онлайн». Все що потрібно, це зайти на офіційний сайт бренду Citroen, заповнити коротку і зрозумілу форму, і готово, приїжджайте на сервіс у зручний для вас час.

До речі, збільшення періодичності ТО – це не єдина вигідна пропозиція бренду в питаннях сервісу і утримання автомобіля. Так, в минулому році для всіх легкових автомобілів Citroen була збільшена заводська гарантія – до 3 років або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше).

Крім того, вже кілька років працює програма «ТО за фіксованою ціною»: в одному регіоні для однакової моделі і однотипного мотора встановлена фіксована вартість регламентного сервісного обслуговування. До того ж, для післягарантійних автомобілів програма передбачає знижки на проведення ТО, розмір яких залежить від віку автомобіля.

Всі ціни на модельний ряд Citroen доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Citroen б/у на RST

  • всього вживаних авто — 232872
  • додано сьогодні — 2386

Реклама на RST

Новини Citroen на RST

Компанія Пежо Сітроен Україна розширює своє партнерство з Ілта в Києві

Представництво Групи PSA в Україні та компанія Ілта розширюють своє стратегічне партнерство. Відтепер в столиці Ілта представлятиме не тільки автомобілі Peugeot, але також Citroen і DS Automobiles. Таким чином, «Пежо Сітроен Україна» продовжує активно розширювати дилерську мережу, а компанія Ілта зміцнює свої позиції в Києві.

Як раніше повідомлялось на RST