авто продаж

Bugatti Chiron Pur Sport

Bugatti показала спеціальний Chiron Pur Sport

Bugatti показала спеціальний Chiron Pur Sport 20 Листопада 2023

Компанія Bugatti представила спеціальний Chiron Pur Sport Grand Prix, створений у рамках програми персоналізації підрозділом Sur Mesure. Автомобіль, випущений в єдиному екземплярі, замовив клієнт із Сінгапуру.

Chiron Pur Sport Grand Prix використовує елементи з нефарбованого карбону та пофарбований у білий колір Blanc з додаванням червоної графіки у відтінку Grand Prix Red. На дверях авто червоні номери 32, які віддають шану Bugatti Type 51 – автомобілю, який здобув перемогу на гран-прі Франції 1931 року під керуванням Луї Широна та Акілле Варці. На задньому крилі червоний напис Bugatti.

Салон авто на фото не показаний, але французи повідомляють, що в інтер'єрі чорна шкіра поєднується з чорною алькантарою та різними елементами у червоному кольорі (наприклад, ремені безпеки).

Bugatti показала унікальний Chiron Super Sport

Bugatti показала унікальний Chiron Super Sport11 Cерпня 2023

Bugatti показала унікальний Chiron Super Sport Golden Era, створений у рамках програми Bugatti Sur Mesure. За словами французів, це був «найскладніший замовний проєкт» компанії: лише оформлення кузова зайняло понад 400 годин.