авто продаж

Bugatti Chiron Pur Sport

Bugatti представила новий Chiron Pur Sport

Bugatti представила новий Chiron Pur Sport 6 Березня 2020

Ще одним дебютантом Женевського автосалону повинен був стати новий автомобіль Bugatti, але з відомих всім причин його дебют довелося проводити онлайн. Це не Chiron R, як передбачалося раніше, а Pur Sport.

Але як би французи не назвали свою новинку, по суті це чергова модифікація єдиної моделі бренду – Chiron. У компанії вважають, що нова версія – «це Chiron для водія». Модернізувавши аеродинаміку і підвіску гіперкара з двигуном W16, знизивши вагу автомобіля, інженери поліпшили керованість і зробили Chiron більш приємним в управлінні на поворотах.

Двигун залишається незмінним: 8,0-літровий W16, в активі якого 1500 к.с. і 1600 Нм. Проте, відсічка зрушена на 200 об/хв – 6900, а не 6700 об/хв. Головною причиною цього стала модернізація коробки передач (передавальні числа зблизили на 15%).

Шасі також дісталися поліпшення, включаючи більш жорсткі передні (+65%), і задні (+33%) пружини і перенастроєні адаптивні амортизатори. Chiron Pur Sport оснащений легкими колесами Aero вагою 16 кг, призначеними для поліпшення аеродинаміки і вентиляції гальм. На дисках спеціальні шини Bugatti Sport Cup 2 R, розроблені Michelin (285/30 R20 спереду і 355/25 R21 ззаду). За гальмування машини відповідає гальмівна система з титановими колодками і легшими дисками (ця система на 19 кг легше стандартної).

У Bugatti також внесли зміни в екстер'єр Chiron: в Pur Sport була оптимізована аеродинаміка переднього бампера з більшими повітрозабірниками, збільшена решітка у формі підкови і з'явився новий спліттер – всі ці елементи з вуглецевого волокна. Ззаду з'явився новий спойлер шириною 1,9 метра, який створює «серйозне притискне зусилля». Вихлопні труби, виготовлені з титану за допомогою 3D-друку, також є новими, і Bugatti стверджує, що вони надзвичайно легкі і дуже стійкі до екстремальних температур.

Bugatti збере тільки 16 моделей Chiron Pur Sport. Виробництво почнеться з другої половини 2020 року, і кожна з цих машин буде коштувати 3,2 мільйона євро.

Всі ціни на нові автомобілі доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Другою моделлю Bugatti повинен стати «повсякденний» автомобіль

Другою моделлю Bugatti повинен стати «повсякденний» автомобіль22 Січня 2020

«Bugatti» і «автомобіль на кожен день» в одному реченні? Так, про це складно подумати, але зараз у Bentley з'явився Bentayga, а у Lamborghini – Urus, які користуються неабиякою популярністю на ринку. Чому б таким же шляхом не піти і ще одному бренду Volkswagen Group?