3 Cерпня 2022
АвтоновиниBentley

Унікальний Bentley піде з молотка

Компанія Bentley та фонд SagerStrong Foundation об'єдналися для створення унікального Continental GT Speed Convertible. Кабріолет буде продано на аукціоні, а отримані за нього кошти підуть на фінансування досліджень раку крові.

Модель віддає шану спортивному репортеру та журналісту Крейгу Сейджеру, відомому своїм яскравим почуттям стилю. Це відображено в автомобілі: різнокольоровий екстер'єр моделі натхнен екстравагантним стилем костюмів, які любив Сейджер.

Яскраві квіти на кузові автомобіля – не просто данина поваги Крейгу: на них поставлять свої автографи відомі діячі спорту та знаменитості, включаючи Стефа Каррі, Меджика Джонсона, Дікембе Мутомбо, Джамала Андерсона, Джастіна Тернера, Фредді Фрімана та Мукі Беттс.

І цей список зірок тільки зростатиме: весь цей рік автомобіль подорожуватиме США, а з молотка його пустять на початку 2023 року. До речі, автографу самого Сейджера також знайшлося місце – він прикрасить підголівники Continental GT Speed.

Крейг Сейджер помер у 2016 році від раку крові. Разом зі своєю дружиною Стейсі журналіст заснував фонд SagerStrong, який займається дослідженнями цього захворювання.

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Bentley б/у на RST

  • всього вживаних авто — 123251
  • додано сьогодні — 34

Реклама на RST

Новини Bentley на RST

Bentley Bentayga Hybrid отримав 2 нові версії

Bentley збільшив запас ходу Bentayga Hybrid на електриці, а також зробив електрифіковану трансмісію доступною для більшої кількості комплектацій у лінійці.

2023 Bentley Flying Spur Speed

Компанія Bentley представила Flying Spur Speed – потужнішу і швидшу версію розкішного седана з 6,0-літровим W12. Після відходу Flying Spur W12 Speed стане одним із двох способів, якими покупці Flying Spur зможуть отримати авто з W12. Другий варіант – Flying Spur Mulliner.

Як раніше повідомлялось на RST