Toyota і Lexus представлять новинки 19 квітня

Toyota и Lexus представят 2 новинки 19 апреляToyota и Lexus представят 2 новинки 19 апреляToyota и Lexus представят 2 новинки 19 апреля

Toyota і Subaru ще в 2019 році почали працювати над спеціальною платформою для електромобілів, і перші плоди їхньої праці можна буде побачити вже 19 квітня: на автосалоні в Шанхаї відбудеться світова прем'єра повністю електричного SUV.

Першим з'явиться автомобіль Toyota і на його новий тизер вже можна поглянути. Еквівалент Subaru, за чутками, буде носити ім'я Evoltis і, ймовірно, також не сильно затримається зі своїм дебютом.

На цій же події відбудеться ще один важливий для японців дебют: Lexus везе до Китаю оновлений ES. І якщо про появу на ринку першого автомобіля Toyota поки нічого не говорить, то поставки новенького ES повинні початися до кінця року.

Всі ціни на модельний ряд Toyota доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Поточні параметри пошуку:

-

скинути налаштування

Додатково:

-
-
  • всього вживаних авто — 409483
  • додано сьогодні — 2995

Реклама на RST

Новини на RST

Автоновини тижня (19.07-25.07)
авто

Щоп`ятниці у рубриці «Головні автоновини тижня» ми знайомимо вас з найважливішими та найцікавішими подіями в автомобільній індустрії, які відбулися за останні 7 днів.

Audi показала RS Q e-tron для Дакара
авто

Презентувавши R8 LMS GT3 Evo II, автоспортивний підрозділу Audi Sport показав зовсім інший за задумом автомобіль, основним «середовищем існування» якого стане не ідеальний трековий асфальт, а виснажлива місцевість. Це RS Q e-tron для ралі Дакара.