В Києві пройде технічний фестиваль Old Car Land

Вже зовсім скоро близько тисячі раритетних машин з’їдуться на найбільший технічний фестиваль України Old Car Land. Він відбуватиметься 4-6 жовтня у Державному музеї авіації на столичній вул. Медова, 1.

Це одинадцятий захід. Його організовує клуб технічної класики OldCarServiсe. Експозиція фестивалю охоплюватиме найрізноманітнішу техніку, яку за останні 150 років придумали люди. Можна буде побачити велосипеди, мотоцикли, легковики, вантажівки, автобуси, літаки, гелікоптери, безпілотники. Крім того, приїде чимало військових машин часів Другої Світової війни, а також буде експозиція автомобілів, які брали участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Найстарішим машинам-учасникам – понад 80 років. Більшість із них збережені в єдиному екземплярі й мають незвичайну історію. На Old Car Land презентують найстаріші в Україні німецькі, французькі, радянські моделі. Із останніх можна буде побачити рідкісні версії «Волг», «Чайок», ЗІЛів. Очікують на фестивалі й експозицію американських машин, серед яких: Oldsmobile, Buick, Chevrolet, Cadillac.

Традиційно пройдуть на заході зльоти популярних автоклубів, янгтаймерів і любителів окремих марок. Відбудуться змагання на дитячих педальних машинах і конкурс елеганції, під час якого кожен член екіпажу автомобіля має одягнутися у вбрання часів випуску машини. Неймовірним видовищем стане дрифт-шоу та ралі на ретро автомобілях.

По всій території фестивалю працюватимуть фудкорти, дитячі зони й буде безліч локацій для крутих селфі.

Фестиваль працюватиме щодня з 09:00 до 20:00. Вартість квитка становить 150 гривень, для дітей віком до 12 років і учасників бойових дій вхід безкоштовний.

Поточні параметри пошуку:

-
-

Додатково:

-
- скинути налаштування
  • всього вживаних авто — 276314
  • додано сьогодні — 3317

Реклама на RST

Новини на RST

У VW Group показали новий SUV
авто

Прес-реліз про інвестиції SEAT в Центр випробувань силових агрегатів в Європі досить звичайний. Але все стає набагато цікавіше, коли ви доберетеся до фотографій до нього: на одній з них замаскований прототип невідомої моделі на заводі в Марторелі.

«Чорний» вікенд від ОККО: заправляй авто зі знижкою
авто

Упродовж трьох днів з 27 по 29 листопада на ОККО діють спеціальні знижки. Користувачам пластикових карток Fishka за заправку бензином або ДП на рахунок повернуться 4 грн балами за кожен літр, а за заправку газом нараховуються 1,5 грн за літр.