15 Лютого 2021
АвтоновиниLexus

Lexus готує серйозне розширення модельного ряду

Lexus готовит серьезное расширение модельного рядаLexus готовит серьезное расширение модельного рядаLexus готовит серьезное расширение модельного ряда

Незабаром асортимент моделей Lexus розшириться: розмовляючи з журналістами Automotive News, голова Національної консультативної ради дилерів Lexus Джон Яконо повідомив, що його компанія працює над рядом нових моделей.

За словами чиновника, «досить скоро» з'явиться новий трьохрядовий кросовер. Також можна чекати «нішевий хардкорний позашляховик» і гало-автомобіль з «крутим фактором». Також Яконо підтвердив скорий дебют нового електромобіля.

А в Lexus Enthusiast повідомляють, що вже восени японці покажуть відразу тріо «гарячих» моделей. Більш того, у видання є загадковий тизер з карбоновою кришкою двигуна. Вважається, що це може бути IS 500, а ті самі осінні новинки – IS F, LS F і LC F.

Всі ціни на модельний ряд Lexus доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Lexus б/у на RST

  • всього вживаних авто — 409467
  • додано сьогодні — 3059

Реклама на RST

Новини Lexus на RST

2022 Lexus NX

Компанія Lexus презентувала нове покоління кросовера NX. Автомобіль 2022 модельного року трохи змінився зовні, взяв на озброєння нові технології і має модернізовану моторну лінійку. NX надійде у виробництво в третьому кварталі.

Новий Lexus NX – перший тизер

Незважаючи на те, що ще в лютому в Мережі з'явилися фотографії нового NX, компанія Lexus розпочала офіційну тизерну кампанію, приурочену до дебюту нового покоління моделі.

Як раніше повідомлялось на RST