7 Червня 2021
АвтоновиниBMW

BMW показала оновлені X3 M і X4 M

BMW показала обновленные X3 M и X4 MBMW показала обновленные X3 M и X4 MBMW показала обновленные X3 M и X4 M

Хоча нові X3 M і X4 M з'явилися в кінці 2019 року, компанія BMW вже готова оновити свої «заряджені» SUV. Коли відбудеться їх дебют, поки не говориться, але частково побачити новинки і їх інтер'єр можна в першому відео автовиробника.

Відео компанії нагадує про серіал «BMW напрокат», перший епізод якого вийшов 20 років тому. X3 M і X4 M мчать по нічному місту і під час цієї поїздки можна спробувати розглянути невеликі зміни в зовнішності машин і більш значні зміни в салоні.

З технічної точки зору змін для X3 M і X4 M не чекають. Як і раніше, обидва автомобілі будуть використовувати 3,0-літрову «шістку», яка в стандартних моделях видає 480 к.с., а в машинах з шильдиком «Competition» 510 к.с.

Всі ціни на модельний ряд BMW доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі BMW б/у на RST

  • всього вживаних авто — 409416
  • додано сьогодні — 1957

Реклама на RST

Новини BMW на RST

2022 BMW X5 і X6 Black Vermilion

Компанія BMW презентувала нову версію X5 і X6, що отримала назву Black Vermilion. Головна дизайнерська ідея спецверсії – елегантна комбінація червоного і чорного кольорів.

2022 BMW 2-series Coupe

Компанія BMW презентувала купе 2-series 2022 модельного року. На відміну від багатьох нових «старших» моделей, цей автомобіль не має збільшеної решітки радіатора, але нововведень у 2-series Coupe вистачає.

Як раніше повідомлялось на RST