Фестиваль швидкості в Гудвуді перенесено

Фестиваль швидкості в Гудвуді, який в останні роки ставав майданчиком для багатьох прем'єр, офіційно перенесено. Причини все ті ж – пандемія коронавірусу.

Британське автошоу мало відбутися з 9 по 12 липня. Нових дат поки немає: організатори кажуть, що з ними визначаться в найближчі тижні і, ймовірно, захід буде перенесено на кінець літа або початок осені. Всі придбані квитки залишаться дійсними.

«Протягом останніх кількох тижнів ми працювали разом з усіма зацікавленими сторонами, щоб зрозуміти життєздатність Фестивалю швидкості в липні. У зв'язку з невизначеністю загрози коронавірусу і не знаючи, чи значно покращиться ситуація на той час, ми, на жаль, маємо відкласти Фестиваль швидкості. Це драматичні і неймовірні часи, але вони пройдуть», – розповідає Герцог Річмонд, що носить також титул лорда Марча, власник маєтку Гудвуд, що заснував Goodwood Festival of Speed в 1993 році.

Фестиваль став останнім з багатьох відкладених або скасованих автомобільних шоу після автосалонів в Женеві (березень), Нью-Йорку та Пекіні (квітень). Автосалон в Детройті, який в цьому році вперше в своїй історії повинен пройти в червні, все ще не скасовано і не перенесено. Але, з огляду на те, що США на момент публікації матеріалу є третьою країною в світі за кількістю інфікованих COVID-19 після Китаю та Італії (69 210 заражених, 1 046 померлих), можна з великою ймовірністю спрогнозувати, що і ця подія не пройде в намічені терміни.

Всі ціни на нові автомобілі доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

Додатково:

-
- скинути налаштування
  • всього вживаних авто — 246081
  • додано сьогодні — 279

Реклама на RST

Новини на RST

Mercedes-AMG GT R Black Series розсекретили до прем'єри
авто

На початку місяця в Мережі з'явилися фотографії закамуфльованого Mercedes-AMG GT R Black Series, який намотував кола по Нюрбургрингу, але тепер на довгоочікувану новинку можна поглянути взагалі без будь-якого маскування.

El-Born замість SEAT буде випускати Cupra
авто

У березні минулого року el-Born був представлений в якості першої електричної моделі іспанського бренду, але тепер серійна версія цього авто «дісталася» бренду Cupra. Саме під ім'ям Cupra El-Born машина і піде у виробництво.