Компанія «Сітка Захід» представила новий рівень безпеки вашого авто

Національний виробник продукції з дроту Сітка Захід виводить на ринок новий, інноваційний продукт – каніліровану сітку, яка може бути дуже корисна для багатьох автомобілістів.

Канілірована сітка – це не тільки корисний будівельний матеріал, але і цілком вдалий аксесуар для сільськогосподарської техніки, вантажних автомобілів, військової техніки, засобів пересування для бездоріжжя та інших незвичайних різновидів транспорту.

Канілірована сітка для транспорту може використовуватися в якості захисту від механічних пошкоджень. На практиці, цей матеріал часто використовується в такому транспорті, як:

• комбайни, трактори та інша сільськогосподарська техніка;

• автомобілі-позашляховики і військова техніка;

• вантажний транспорт всіх калібрів: від мікроавтобусів до великогабаритних вантажівок;

• виставкові автомобілі іта інша техніка, яка потребує захисту кабіни.

Ця сітка використовується для будь-якого транспорту, водій якого піддається додатковій небезпеці і потребує захисту. Це можуть бути перевізники великого і небезпечного вантажу, працівники сільськогосподарської сфери, любителі бездоріжжя і off-road заїздів, а також ті, хто бачить особливу романтику в індустріальному стилі оформлення свого авто.

Купити таку сітку можна практично в будь-якому будівельному магазині, проте її якість не завжди буде достатньо хорошою для використання на вашому транспорті. Щоб не купити неякісний товар, нездатний витримати навіть мінімальних механічних навантажень, звертайтеся тільки до перевірених виробників.

Компанія Сітка Захід пропонує каніліровану сітку високої якості з усім набором сертифікатів і гарантією від виробника.

Поточні параметри пошуку:

-
-

Додатково:

-
- скинути налаштування
  • всього вживаних авто — 298152
  • додано сьогодні — 142

Реклама на RST

Новини на RST

Автоновости недели (18.01-24.01)
авто

Каждую пятницу в рубрике «Главные автоновости недели» мы знакомим вас с самыми важными и интересными событиями в автомобильной индустрии, которые произошли за последние 7 дней.

Nissan построил зимний кемпер на базе электрического e-NV200
авто

Компания Nissan превратила в настоящий зимний кемпер стандартный e-NV200 Evalia. Да, возможно, использование электрокара для дома на колесах, да еще и в зимнее время, кому-то покажется не совсем обычным, но японцы доказывают, что такой вариант возможен.