авто продаж

DTM Audi S5 Coupe SR66 Design

DTM-тюнінг Audi S5 Coupe від SR66 Design

DTM-тюнінг Audi S5 Coupe від SR66 Design 10 Вересня 2018

Фанатам кузовний серії DTM, напевно, повинен сподобатися проект не надто відомого польського тюнінг-ательє SR66 Design, фахівці якого постаралися додати Audi S5 Coupe більш спортивний і грізний вигляд.

Для початку, в SR66 Design встановили на S5 свій широкофюзеляжний обвіс, що складається з нових бамперів, нового переднього фартуха, заднього дифузора, розширених крил і великого заднього крила. Перефарбовувати автомобіль поляки не стали, доповнивши білу кузовну емаль купе спеціальними спортивними наклейками, що нагадують дизайн машин DTM.

Стандартний вихлоп інгольштадского купе був замінений на нову вихлопну систему Armytrix, яка, як кажуть в бюро, в повній мірі розкриває потенціал могутнього V8. Також в SR66 Design встановили на авто спортивну пневматичну підвіску, яка, знижуючи посадку авто, надає йому ще більш зловісний вигляд, а замість стокових коліс з'явився комплект 20-дюймових дисків (11х20) від Turismo.

Доброю новиною є те, що, якщо вам сподобався зовнішній вигляд цього купе, ви можете зв'язатися з польським тюнером для аналогічного апгрейда. Погана новина полягає в тому, що, не дивлячись на нову спортивну зовнішність, двигун S5 Coupe залишився без доробок.

Всі ціни на модельний ряд Audi доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Новий Audi R8 перетвориться в електрокар?

Новий Audi R8 перетвориться в електрокар?6 Вересня 2018

Про те, що Audi R8 може не дожити до третього покоління говорили і раніше, але тепер британські журналісти повідомляють, що новий R8 все ж буде. Правда, в його назві знову з'явиться e-tron, і він буде повністю електричним.