авто продаж

Автоновини на RST

Показано нове покоління Renault Duster

Показано нове покоління Renault Duster8 Грудня

На прес-конференції в Стамбулі компанія Renault повідомила про свої плани щодо Туреччини. На місцевому підприємстві у Бурсі налагодять випуск чотирьох нових моделей, три з них – SUV. Одним із цих кросоверів стане Renault Duster.

Hyundai працює над гоночним Ioniq 5 eN1 Cup

Hyundai працює над гоночним Ioniq 5 eN1 Cup8 Грудня

У Південній Кореї відбувся захід N Festival, на якому Hyundai анонсував новий гоночний електрокар Ioniq 5 eN1 Cup. Поки що він показаний лише на зображеннях, оскільки роботи над ним ще тривають.

Alpine A110 R отримав версію Turini

Alpine A110 R отримав версію Turini8 Грудня

Флагман Alpine A110 R отримав нову версію R Turini. Автомобіль названо на честь гірського перевалу Коль-де-Туріні у Франції, де проводять ралійні перегони. Початковий цінник на R Turini на місцевому ринку 106 000 євро, що на 6 000 євро менше, ніж просять за A110 R.

LR Defender від Osprey Custom Cars

LR Defender від Osprey Custom Cars8 Грудня

Хоча цей Land Rover Defender від Osprey Custom Cars коштує 229 950 доларів, його творці вважають, що це ідеальний автомобіль для повсякденних та далеких поїздок. А серце цього позашляховика – новий 6,2-літровий LS3 V8 Corvette.

Новою моделлю Alfa Romeo стане Brennero

Новою моделлю Alfa Romeo стане Brennero7 Грудня

Alfa Romeo натякнула, що новий автомобіль бренду називатиметься Brennero. У соціальній мережі італійці виклали невеликий ролик із GPS-координатами, одна з яких якраз і натякає на назву моделі.

2024 Fiat Titano

2024 Fiat Titano7 Грудня

Перші тизери Titano компанія Fiat показала ще травні, а тепер цей пікап готовий. Основними ринками для Titano стануть Латинська Америка та Африка. Як і очікувалося, Fiat Titano став майже точною копією Peugeot Landtrek.

280 350 причин придбати Volvo

280 350 причин придбати Volvoакція7 Грудня

Дилерський центр Вікінг Моторз підготував вигідну зимову пропозицію на модельний ряд Volvo: при купівлі автомобілів Volvo можна отримати вигоду до 280 350 грн. Пропозиція діє до 31 грудня 2023 року.

Новий Suzuki Swift дістався Європи

Новий Suzuki Swift дістався Європи7 Грудня

Нове покоління Suzuki Swift дісталося Європи. Автомобіль зберіг знайомий вигляд, але обзавівся більш сучасним салоном, новими системами безпеки та «м'якою» гібридною трансмісією. Продажі розпочнуться навесні 2024 року.