9 Жовтня 2019

Електричний Volvo XC40 отримає нову мультимедійну систему на базі Android

Электрический Volvo XC40 получит новую мультимедийную систему на базе AndroidЭлектрический Volvo XC40 получит новую мультимедийную систему на базе AndroidЭлектрический Volvo XC40 получит новую мультимедийную систему на базе Android

Рівно за тиждень до презентації електричного XC40 компанія Volvo знову нагадала про свій перший масовий електрокар. На цей раз мова піде про нову інформаційно-розважальну систему на базі Android, яка «пропонує клієнтам безпрецедентну персоналізацію, підвищений рівень інтуїтивності і нові вбудовані технології і сервіси Google».

Нова мультимедійка на базі операційної системи Android з'явилася тут завдяки партнерству між Volvo Car Group і Geely з Google, розпочатого ще в травні 2017 року. Офіційно відома як Android Automotive OS, вона повністю інтегрує всі необхідні функції, включаючи Google Assistant, Google Maps і Google Play Store. Завдяки цьому власники Volvo XC40 Electric зможуть завантажувати нові додатки прямо в інформаційно-розважальну систему кросовера – все так, як ми звикли робити на своїх смартфонах (музичні і мультимедійні додатки, оптимізовані і адаптовані для автомобілів, будуть доступні в Google Play).

Згодом інформаційно-розважальна система стане ще краще, оскільки Volvo заявляє, що вона була розроблена для підтримки бездротових оновлень, завдяки чому її функціональність буде постійно поліпшуватися. З мільйонами розробників, які щомісяця випускають програмне забезпечення для смартфонів на базі Android, це означає, що автомобільний софт Volvo може стати найкращим на найближчі роки.

Volvo відзначає, що додаток Google Maps, який постійно оновлюється, не тільки поліпшить навігацію по маршруту, надаючи дані про дорогу в режимі реального часу, а й допоможе краще працювати вдосконаленим системам допомоги водієві. А про те, яким безпечним буде електричний XC40, шведи вже розповідали. Також компанія вже повідомляла про те, які зовнішні зміни чекають її модель без ДВЗ.

Прем'єра електрокроссовера відбудеться 16 жовтня.

Всі ціни на модельний ряд Volvo доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Volvo б/у на RST

  • всього вживаних авто — 991678
  • додано сьогодні — 16750

Реклама на RST

Новини Volvo на RST

Компанія Volvo Cars планує радикально скоротити рівень шкідливих викидів

Сьогодні шведський автовиробник Volvo Cars запускає план зі скорочення викидів вуглецю на 40% на кожен автомобіль у період 2018-2025 років. Це перший амбітний крок Volvo Cars на шляху до кліматично нейтрального виробництва до 2040 року.

Як раніше повідомлялось на RST