13 Лютого 2020

Для автомобілів Volvo 2016-2018 модельних років доступні оновлення технологій безпеки

Шляхом оновлення програмного забезпечення на автомобілях Volvo XC90, S90, V90 та V90 Cross Country 2016-2018 модельних років можна встановити додаткові системи безпеки, якими оснащені новіші моделі. Які функції можна додати, а які вже встановлені – залежить від модельного року конкретного автомобіля.

Наразі доступна нова пакетна послуга з оновлення програмного забезпечення, якою можна скористатися, щоб установити декілька або всі з наведених нижче систем безпеки:

- система попередження з'їзду з дороги;

- система контролю «мертвих» зон BLIS із функцією Steer Assist;

- система запобігання виїзду на смугу зустрічного руху;

- система попередження зіткнення з функцією автоматичного гальмування.

Система попередження з'їзду з дороги(Run-off Road Mitigation) допомагає запобігти випадковому з'їзду з дороги. Якщо ви з'їжджаєте на узбіччя або з вашої смуги, система фіксує відхилення та допомагає вирівняти автомобіль. Якщо необхідно, система може активувати гальма, щоб авто не з'їхало з дороги. Цю систему можна встановити на автомобілі 2016 модельного року.

Система контролю «мертвих» зон BLIS із функцією Steer Assist попереджує вас про появу іншого транспортного засобу у мертвій зоні видимості або сповіщає про автомобіль, що швидко під'їжджає ззаду. Якщо ви виїжджаєте на шлях іншого транспортного засобу, система BLIS м'яко направить вас у свою смугу. Дану систему можна встановити на автомобілі 2016 та 2017 модельних років, які оснащені системою BLIS TM.

Система запобігання виїзду на смугу зустрічного руху(Oncoming Lane Mitigation), завдяки автоматичній функції електропідсилювача рульового керування, допоможе вам уникнути зіткнення з зустрічним транспортним засобом. Якщо ви починаєте виїжджати на зустрічну смугу, ця система поверне автомобіль у вашу смугу руху. ЇЇ можна встановити на автомобілі 2016 та 2017 модельних років.

Система попередження зіткнення з функцією автоматичного гальмування(Oncoming Mitigation by Braking) – це перша у світі система безпеки, яка попереджує водія про стрімке наближення зустрічного транспортного засобу по тій же смузі руху. Якщо уникнути зіткнення неможливо, система автоматично активує гальма вашого автомобіля, щоб зменшити силу та наслідки зіткнення. Цю систему можна встановити на автомобілі 2016, 2017 та 2018 модельних років.

Орієнтовна вартість програмного забезпечення без урахування вартості робіт із встановлення складає від 850 гривень* з ПДВ.

* Вказана вартість програмного забезпечення є орієнтовною, не включає в себе вартість робіт з його встановлення, надана для ознайомлення та не є комерційною пропозицією(офертою). Остаточну вартість програмного забезпечення та робіт з його встановлення уточнюйте у офіційних дилерів Volvo.

Всі ціни на модельний ряд Volvo доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Volvo б/у на RST

  • всього вживаних авто — 747272
  • додано сьогодні — 11420

Реклама на RST

Новини Volvo на RST

В процесі фейсліфтингу Volvo S90 та V90 отримали гібридні версії

Незважаючи на те, що седан S90 і універсал V90 були представлені лише кілька років тому, шведи вирішили їх трохи оновити. На щастя, зовнішні зміни виявилися настільки незначними, що ці автомобілі так і залишилися одними з найкрасивіших на ринку.

Polestar покаже в Женеві концепт-кар Precept

Компанія Polestar, виведена Volvo в окремий бренд, на автосалоні в Женеві представить концепцію Precept. Шоукар «показує напрямок, в якому рухається Polestar», і «формує майбутнє зовнішнього вигляду і відчуттів від Polestar». І поки це вся інформація про новинку.

Як раніше повідомлялось на RST