14 Лютого 2020

Дебют дизельного VW Golf GTD відбудеться на Женевському автосалоні

Хоча шильдик «GTD» набагато менше розбурхує уяву, ніж, наприклад, «GTI», хетчбеки на дизельному паливі існують майже стільки ж, скільки й їх бензинові аналоги: перший VW GTI вийшов у світ в 1975 році, дизель пішов за ним через сім років – в 1982 році. І ця історія має продовження.

Незважаючи на те, що «Дізельгейт» сильно вплинув на Volkswagen Group, Golf GTD переживе ще мінімум одне покоління. Це означає, що вже в наступному місяці у «Гольфа» восьмої генерації з'явиться дизельна версія. Відбудеться це на автосалоні в Женеві. До цієї події компанія приурочила перший тизер автомобіля і ряд сміливих заяв, серед яких, наприклад, що це буде «найчистіший двигун з турбонаддувом, коли-небудь встановлений в Golf». Крім того, VW стверджує, що новий Golf GTD буде оснащений «одним з найчистіших двигунів згоряння в світі».

Настільки серйозні обіцянки VW дає відносно новітніх технологій, реалізованих на 2.0 TDI (EA288 Evo), який німці постаралися зробити найменш шкідливим для навколишнього середовища. Наприклад, якщо вірити VW, в новому двигуні викиди NOx будуть знижені більш ніж на 80% в порівнянні з попереднім поколінням дизельних «четвірок». При цьому автовиробник обіцяє традиційно низьку витрату палива, що високо цінують прихильники дизелів.

VW поки не говорить, скільки потужності буде в активі у нового дизельного «Гольфа», але, якщо вірити слайду, який недавно з'явився в Мережі, то тут буде 200 кінських сил.

Що стосується Golf GTI, то його дебют також відбудеться на Женевському автосалоні. Пізніше в 2020 році повинен з'явиться більш «гарячий» GTI TCR, за яким послідує і топовий повнопривідний R.

Всі ціни на модельний ряд Volkswagen доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Volkswagen б/у на RST

  • всього вживаних авто — 739717
  • додано сьогодні — 5702

Реклама на RST

Новини Volkswagen на RST

Volkswagen відкладає дебют ID.4 і може відмовитися від Passat з ДВЗ

Компанія Volkswagen планує нарощувати виробництво електрокарів і схоже, що серед них може бути заміна Passat. Правда, поки мова йде тільки про північноамериканський ринок, де «місцевий» Passat істотно відрізняється від своєї європейської тезки.

Volkswagen презентував оновлений Atlas

В кінці грудня минулого року Volkswagen опублікував кілька зображень оновленого Atlas 2021 модельного року для північноамериканського ринку (в інших країнах ця модель продається під ім'ям Teramont), а тепер з цією моделлю можна познайомитися вже офіційно.

Як раніше повідомлялось на RST