13 Cерпня 2019

Volkswagen ID.R піде на штурм гори Тяньмень

Volkswagen ID.R пойдет на штурм горы ТяньмэньVolkswagen ID.R пойдет на штурм горы ТяньмэньVolkswagen ID.R пойдет на штурм горы Тяньмэнь

Пам'ятаєте, в минулому році Range Rover Sport SVR встановив рекорд на гірській дорозі до гори Тяньмень? Тепер на це досягнення претендує Volkswagen зі своїм ID.R і майже напевно німецький автовиробник доб'ється свого.

Під'їзд до китайської гори Тяньмень складається з 11,3 км вузьких гірських доріг і 99 складних поворотів – це справжнє випробування для машини і людини.

На проходження цієї непростої траси в 2016 році спорткару Ferrari 458 Italia знадобилося 10 хвилин і 31 секунда, але Range Rover Sport SVR в 2018 році зміг пройти цю ж дистанцію за 9 хвилин і 51 секунду, таким чином «знявши» разом 40 секунд з часу італійського суперкара. Середня швидкість проходження «траси» у позашляховика склала 68,8 км/год. Тепер же за справу візьметься Volkswagen ID.R, який вже має в своєму активі рекорд в підйомі на американський горб Пайкс-Пік і краще коло для електрокара на Нюрбургринзі.

Підкорення гірського серпантину заплановано на вересень, а вже зараз можна поглянути на нову червону ліврею авто і трохи видозмінену аеродинаміку електрокара. За кермом автомобіля, як і під час попередніх рекордних заїздів, буде заводський автогонщик Porsche Ромен Дюма.

Всі ціни на модельний ряд Volkswagen доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Volkswagen б/у на RST

  • всього вживаних авто — 986305
  • додано сьогодні — 981

Реклама на RST

Новини Volkswagen на RST

Volkswagen показав ескізи нового покоління Golf

За останні кілька місяців новий «Гольф» неодноразово потрапляв в поле зору фотошпигунів, але так як до його офіційного дебюту все менше часу, німецький автовиробник продовжує власну кампанію з розсекречення новинки.

У «заряджених» моделей VW з'явиться новий логотип

Презентувавши свій новий логотип на автосалоні у Франкфурті, німецький автовиробник розробив нову емблему і для свого спортивного підрозділу R. Зміниться і шильдик «R-Line», але його ми побачимо 11 жовтня на Atlas Cross Sport R-Line.

Як раніше повідомлялось на RST