4 Жовтня 2019

Skoda нагадає про безпеку на дорозі

Вже традиційно, восени компанія «Єврокар» оголошує «Дні безпеки зі Skoda» та проводить дні відкритих дверей у всіх дилерських центрах. Шанувальників марки запрошують приєднатися до ініціативи: взяти участь в освітній програмі від Бренда і в тематичному конкурсі від партнерів ініціативи.

В рамках проекту «Дні Безпеки зі Skoda» автомобільний Бренд проведе ряд заходів і активностей для всіх бажаючих. З початком навчального року дуже важливо нагадати дітям, і навіть дорослим, про строгу необхідність дотримання правил дорожнього руху як пішоходами, так і водіями. Саме тому, в цьому році компанія «Єврокар» підтримає Всеукраїнський конкурс соціальних фото- та відеоробіт, в рамках проекту «Безпечна країна», організованого Фондом допомоги постраждалим в результаті ДТП.

Даний конкурс має на меті проінформувати громадськість про проблему і методи запобігання всіх видів насильства і травматизму, в тому числі і в результаті ДТП. Конкурс розрахований на учнів та вихованців навчальних закладів(до 14 років за згодою батьків) і включає строгі правила відбору робіт, з якими ви можете ознайомитися на сайті.

Разом з тим, у всіх дилерських центрах Skoda пройде освітня програма, покликана підвищити рівень обізнаності всіх учасників руху на дорогах. У реалізації програми візьмуть участь представники Фонду допомоги постраждалим в результаті ДТП та Інституту медицини транспорту МОЗ України. З 16-17 листопада у дилерів Skoda пройде ряд цікавих, а головне пізнавальних активностей для всіх бажаючих. У програмі заходів заплановані цікава лекція, тематичні конкурси, спеціальні розіграші та багато іншого.

Додатково гості зможуть ознайомитися з модельним рядом автомобілів Skoda, пройти тест-драйв і оцінити існуючі системи безпеки. Високий рівень активної і пасивної безпеки – одна з вагомих переваг Бренда, за яку споживачі цінують автомобілі марки Skoda.

В ігровій формі навчити дітей важливим правилам – така мета конкурсу дитячих малюнків на сторінці Skoda в Facebook. Продовжуючи цю ініціативу, маленьких учасників дорожнього руху запрошують взяти участь в конкурсі дитячих малюнків на тему «Правила дорожнього руху», який відбудеться в листопаді. На сторінці Skoda в Facebook шукайте пост з конкурсом і залишайте фото малюнків в коментарях. Переможці будуть визначені сервісом генерації випадкових чисел і нагороджені спеціальними призами від Skoda.

Всі ціни на модельний ряд Skoda доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Skoda б/у на RST

  • всього вживаних авто — 991678
  • додано сьогодні — 16750

Реклама на RST

Новини Skoda на RST

Skoda показала перші ескізи нової Octavia

Чутки підтвердилися: компанія Skoda дійсно покаже нову Octavia 11 листопада. А так як до цього часу ще кілька тижнів, чехи не дадуть нам нудьгувати в очікуванні прем'єри. Зараз вони опублікували перші офіційні ескізи свого нового ліфтбека.

Skoda Octavia дебютує 11 листопада?

Поряд з Volkswagen Golf, Audi A3 і SEAT Leon, Octavia була частиною першої хвилі автомобілів VW Group на платформі MQB. З тих пір пройшло близько семи років, так що ми поступово підходимо до зміни поколінь моделей на Modularer Querbaukasten.

Як раніше повідомлялось на RST