18 Березня 2019

Власникам автомобілів Peugeot став доступний додаток MyPeugeot App

Владельцам автомобилей Peugeot стало доступно приложение MyPeugeot AppВладельцам автомобилей Peugeot стало доступно приложение MyPeugeot AppВладельцам автомобилей Peugeot стало доступно приложение MyPeugeot App

В Україні став доступний додаток MyPeugeot App – стильний, зручний, інформативний. Тепер власники автомобілів Peugeot, у яких доступна ця функція, можуть в один клік дізнатися всю потрібну і важливу інформацію про свій автомобіль, де б вони не знаходилися.

Завдяки фірмовому додатку MyPeugeot App власники автомобілів Peugeot можуть дистанційно стежити за багатьма параметрами машини, швидко знайти найближчого дилера або дізнатися корисні новини від Peugeot.

Мобільний додаток має чотири великі розділи: «Статистика», «Мої поїздки», «Обслуговування» і «Автомобіль». У першому розділі водій може подивитися дані про середню витрату палива і його залишкок в баку, загальний пробіг автомобіля і, більш того, навіть побачити місце парковки свого Peugeot. Функція геолокації фіксує в пам'яті пристрою точне місце розташування автомобіля, щоб водієві було легше шукати транспортний засіб. Натисканням клавіші «Прокласти маршрут» можна знайти найкоротший піший шлях до автомобіля. Користь цієї опції відчувається на великих відкритих паркінгах або в тісній міській забудові.

У другому розділі можна отримати повну інформацію про свої поїздки: бачити всі свої маршрути і розподіляти їх за категоріями(особисті, службові, тощо), аналізувати тривалість своїх поїздок і їх вартість, бачити маршрути поїздок, читати середню витрата палива за конкретну дистанцію або відрізок часу(день, місяць), підрахувати вартість експлуатації автомобіля, відзначити добові пробіги. У третьому – дізнатися про найближче ТО: час його проходження і стандартний перелік робіт, які необхідно виконати. В останньому – отримати інформацію про свою модель авто, а також розшифровку всіх індикаторів панелі приладів. Так само просто можна знайти і найближчого дилера.

Вся актуальна інформація про залишок пробігу до регламентного ТО і запис на улюблену дилерську СТО тепер робиться в один клік. Ніяких записів в блокноті або нагадувань в календарі – один зручний додаток замінить вам купу програм і засобів.

Додаток MyPeugeot Арр сумісний з операційними системами iOS(версія 6.0 і вище) та Android(версія 2.3 і вище) і вже є в Україні в офіційних магазинах додатків AppStore і GooglePlay. Повну інформацію про використання додатка, його функціонал і переваги можна дізнатися на офіційному сайті бренду. При його завантаженні і встановленні вибирайте країну Україна(українська мова).

Всі ціни на модельний ряд Peugeot доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Peugeot б/у на RST

  • всього вживаних авто — 996488
  • додано сьогодні — 28611

Реклама на RST

Новини Peugeot на RST

Компанія Peugeot створила концепт на базі фургона Boxer

За своєю ідеєю і по духу концепт-кар є наступником Peugeot Rifter 4x4 Concept: новинка також призначена для подорожей і експедицій по будь-яким типам місцевості, оснащена повним приводом Dangel, спеціальними шинами і отримала збільшений кліренс.

Як раніше повідомлялось на RST