авто продажа

Peugeot 308 GT 308 GTi WLTP
12 Квітня 2019

Peugeot 308 GT і 308 GTi зійдуть з конвеєра через WLTP?

Схоже, що останніми жертвами нових правил щодо викидів стануть Peugeot 308 GT і 308 GTi, які зовсім зникнуть з лінійки французького автовиробника в кінці цього року. Так компанія зможе поліпшити свої загальні корпоративні викиди вуглекислого газу, повідомляє L'argus.

За інформацією журналістів, 308 GT з 1,6-літровим бензиновим двигуном потужністю 225 к.с. і викидами CO2 на рівні 133 г/км піде з конвеєра в кінці червня. 308 GTi, з його 263 л.с. і 148 г/км CO2, спіткає та ж доля, але тільки до кінця року.

Крім того, компанія Peugeot повинна буде скоротити список пропонованих додаткових опцій на всіх своїх автомобілях, так як більшість з них збільшує вагу машини і впливає на викиди CO2. В L'argus стверджують, що щось подібне планують всі бренди, що належать PSA.

Потужність GTi вже була знижена на 7 к.с. в минулому році, щоб відповідати новим стандартам WLTP. Проте, автомобіль отримав додаткові 10 Нм крутного моменту, тому його прискорення з місця до 100 км/год порушено не було.

Але, навіть якщо 308 GT і 308 GTi підуть, Peugeot не залишиться без компактного хот-хетча, так як 308 GTi наступного покоління повинен дебютувати вже в 2020 році. З чуток, цей автомобіль може отримати гібридну трансмісію з бензиновим двигуном і двома електромоторами, що дасть хетчбеку сумарну потужність в районі 300 к.с.

Всі ціни на модельний ряд Peugeot доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Peugeot б/у на RST

  • всього вживаних авто — 741658
  • додано сьогодні — 7654

Реклама на RST

Новини Peugeot на RST

Peugeot виходить на ринок середньорозмірних пікапів

Бренд Peugeot посилює свої міжнародні позиції завдяки появі нового пікапа середнього класу – Peugeot Landtrek. Новий пікап відповідає всім основним критеріям свого класу: здатність буксирування причепів до 3,5 т, різні формати кабіни і кузова, відмінні позашляхові можливості, неперевершена надійність і простота ремонту.

Peugeot пропустить Женевський автосалон

Інтерес автовиробників до відвідування великих автосалонів продовжує падати. Зовсім недавно ми писали, що Женевський автосалон пропустить Lamborghini, а тепер стало відомо, що до італійців приєднається Peugeot і, можливо, інші бренди PSA Group.

Як раніше повідомлялось на RST