11 Квітня 2019

Діє вигідна пропозиція щодо заміни моторної оливи в автомобілях Peugeot

Компанія «Пежо Сітроен Україна» пропонує нову сервісну кампанію для власників автомобілів Peugeot, які вже вийшли з гарантійного періоду: заміна моторної оливи за фіксованою ціною.

Процедура заміни оливи проводиться з використанням матеріалів Eurorepar, які мають всі фірмові схвалення і сертифікати Групи PSA. У вартість включена моторна олива, фільтр оливи, а також оплата роботи сервісу. Сервісна кампанія стартує 15 квітня і триватиме до 19 травня 2019 року.

Ціна не залежить від моделі автомобіля, від міста або дилера. Ціна операції по заміні оливи залежить тільки від обсягу двигуна і типу використовуваної оливи. Відзначимо, що ця ціна діє на повний перелік послуг із заміни: моторна олива, фільтр оливи, сервісні операції.

Для операцій із заміни оливи встановлено такі фіксовані ціни:

- бензинові і дизельні двигуни 1,0-1,4 л, олива 5W40 – 950 гривень;

- бензинові і дизельні двигуни 1,6-2,0 л, олива 5W40 – 1 150 гривень;

- бензинові і дизельні двигуни 1,0-1,9 л, олива 5W30 – 1 250 гривень;

- бензинові і дизельні двигуни 2,0 л, олива 5W30 – 1 450 гривень.

При заміні оливи використовуються мастильні матеріали і фільтри оливи Eurorepar. Продукція Eurorepar ідеально поєднує в собі максимально вигідну ціну і високу якість товарів. Так, всі продукти Eurorepar перевірені фахівцями Групи PSA і мають фірмові допуски для використання не тільки в автомобілях Peugeot, а й у інших популярних марках.

Також в лінійці Eurorepar представлені не тільки витратні матеріали, але і різні найбільш затребувані запчастини – деталі підвіски, гальмівної системи, рульового управління. Тому можна поєднати заміну моторної оливи з швидкою діагностикою ходової частини, перевірити свій автомобіль у висококласних фахівців авторизованого сервісу Peugeot, замінити сайлент-блоки або гальмівні колодки при підготовці автомобіля до прийдешнього літнього сезону. Тим більше, що зараз також діє вигідна пропозиція на деталі для ходової частини і гальм.

Всі ціни на модельний ряд Peugeot доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Peugeot б/у на RST

  • всього вживаних авто — 823491
  • додано сьогодні — 16130

Реклама на RST

Новини Peugeot на RST

Peugeot Boxer став базою для виставкового фургона

На шасі комерційного автомобіля Peugeot Boxer ательє Polycar побудувало унікальний демокар. Виставковий фургон буде використовуватися компанією Bosch для демонстрації свого спеціального обладнання на промислових виставках.

Група PSA шукає в Україні нових дилерів Peugeot, Citroen та Opel

Представництво Групи PSA в Україні посилює свою присутність в Західному регіоні і оголошує пошук офіційних дилерів Peugeot, Citroen і Opel в Тернополі, Закарпатті, Волині, Сумах та Івано-Франківську(останній – тільки Citroen і Opel). Компанія пропонує відмінні умови для партнерів і ряд переваг.

Як раніше повідомлялось на RST