7 Жовтня 2019

Nissan пропонує з вигодою підготувати автомобіль до зими

З початку жовтня в усіх офіційних дилерських центрах Nissan в Україні діє приваблива пропозиція, що дозволяє з вигодою підготувати автомобіль до зимового сезону.

Так, з наближенням перших нічних заморозків, компанія «Ніссан Мотор Україна» дарує власникам Nissan безкоштовну діагностику акумулятора і вигоду в розмірі 20% на його заміну, якщо буде потреба. Крім цього, тільки до 31 грудня клієнти компанії можуть пройти шиномонтаж за спеціальною ціною.

Любителі активного відпочинку завдяки даній акції зможуть придбати з вигодою 25% такі необхідні для свого автомобіля аксесуари як багажні бокси та поперечени на дах автомобіля, а також кріплення для лиж.

Також з вигодою до 25% можна буде придбати захист картера двигуна. Скористатися моментом і прикрасити свій автомобіль новими колісними дисками з вигодою до 50% також можна буде до кінця року.

Умовами даної кампанії передбачені додаткові переваги для автомобілів Nissan, на які закінчилася гарантія. Тільки до 31 грудня власники таких автомобілів зможуть придбати гальмівні колодки і диски, а також моторну оливу з вигодою 15%.

Клієнти компанії, які скористаються умовами даної акції, крім відчутної економії, зможуть отримати ряд додаткових переваг і захистити себе від різних ризиків, які виникають при купывлы неоригінальних аксесуарів.

Так, скориставшись послугами офіційного дилера, на роботи і сам аксесуар буде поширюватися гарантія, чого, в більшості випадків, не пропонують неофіційні СТО. Ще одним аргументом на користь оригінальних аксесуарів є їх ідеальна сумісність з вашим автомобілем Nissan.

Всі ціни на модельний ряд Nissan доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Nissan б/у на RST

  • всього вживаних авто — 991678
  • додано сьогодні — 16750

Реклама на RST

Новини Nissan на RST

Nissan почав випуск другого покоління Juke

Вчора ми повідомляли про початок виробництва нового Ford Puma в Румунії, а сьогодні про аналогічну подію розповіли японці: компанія Nissan розпочала виробництво другого покоління Juke на заводі в Великобританії.

Як раніше повідомлялось на RST