авто продажа

Mitsubishi Engelberg Tourer
29 Січня 2019

Mitsubishi везе до Женеви концептуальний кросовер Engelberg Tourer

На цьогорічному Женевському автосалоні компанія Mitsubishi представить концепцію електрифікованого кросовера Engelberg Tourer. Настільки незвичайною назвою автомобіль зобов'язаний швейцарському гірськолижному курорту Енгельберг в кантоні Обвальден і, можливо, в цьому імені криється ще й натяк на позашляхові здатності машини.

Як повідомляють в Mitsubishi, концепція електрифікованого SUV продемонструє публіці в Швейцарії «високу продуктивність і електричні технології нового покоління». Крім того, новий концепт-кар «принесе подальший розвиток стилю і практичності SUV».

На єдиному зображенні Engelberg Tourer видно затемнена передня частина SUV з подальшою еволюцією фірмової решітки Dynamic Shield в оточенні тонкої синьої світлодіодної оптики і більш звичних фар. Також на малюнку можна розглянути захист днища, абсолютно гладкий капот і відсутність звичайних бічних дзеркал, замінених невеликими камерами, що останнім часом стає фактично нормою для концепт-карів. Останній штрих – додаткова світлотехніка над лобовим склом, яка, здається, розташована на передньому краю багажника на даху.

Міжнародний автосалон в Женеві стартує 5 березня. Напевно про свою нову концепцію японці ще не раз нагадають нам до цієї дати.

Всі ціни на модельний ряд Mitsubishi доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Mitsubishi б/у на RST

  • всього вживаних авто — 955347
  • додано сьогодні — 23394

Реклама на RST

Новини Mitsubishi на RST

Mitsubishi везе в Токіо новий концептуальний SUV

Компанія Mitsubishi опублікувала перший тизер своєї новинки, дебют якої відбудеться на 46-му Токійському автосалоні в кінці жовтня. Майбутній дебютант – електрифікований кросовер.

Компанія Mitsubishi оновила Pajero Sport

Сьогодні в Таїланді Mitsubishi презентувала оновлену версію Pajero Sport. Споріднений з L200 кросовер наведено у зовнішню відповідність з новими автомобілями компанії, він отримав сучасні технології і додаткові системи безпеки.

Як раніше повідомлялось на RST