2 Грудня 2019

Mercedes показав салон нового GLA

Рекламна кампанія Mercedes для GLA другого покоління йде повним ходом напередодні офіційного дебюту компактного кросовера 11 грудня. На цей раз німці продемонстрували частину салону свого невеликого кросовера.

Судячи по зображенню, салон GLA буде витриманий в стилістиці останніх моделей автовиробника, але головний посил тизера – продемонструвати технологічність нового покоління. Зокрема, тут нам показують в роботі систему контролю «сліпих» зон з функцією попередження при виході з авто. Як це працює? Коли ви збираєтеся відкрити двері, система контролю «сліпих» зон автоматично спрацьовує, якщо виявляє, що до вашого автомобіля наближається інший транспортний засіб або, як на малюнку, велосипедист. Коли це відбувається, лунає попереджувальний сигнал, і загоряється індикатор, встановлений в бічному дзеркалі. Ця функція буде працювати протягом трьох хвилин після виключення запалення.

Як обіцяють німці, наступний GLA стане одним з найбільш технологічно просунутих кросоверів в своєму класі. У нього буде безліч систем активної безпеки і всілякі помічники, починаючи від системи активної допомоги при гальмуванні і закінчуючи системою, яка виявляє пішоходів біля переходів.

Коротший, але більш місткий, ніж його попередник, GLA також буде на 10 сантиметрів вище, ніж нинішня модель.

Серед бензинових двигунів чекають 1,3-літровий чотирициліндровий мотор на 165 к.с. і 2,0-літрову «четвірку» на 228 к.с. Шанувальники дизелів зможуть вибирати з 1,5-літрового 116-сильного мотора і 2,0-літрового чотирициліндрового двигуна на 150 або 190 к.с. Звичайно, буде також кілька варіантів AMG, які з'являться вже після дебюту простіших моделей. GLA 35 буде використовувати 2,0-літровий чотирициліндровий двигун з турбонаддувом, який дасть 306 к.с. і 400 Нм. Ще пізніше з'являться GLA 45 і GLA 45 S. Перша модель буде мати 2,0-літрову «четвірку» на 387 к.с. і 480 Нм, у більш потужної «ески» чекають 421 к.с. і 500 Нм крутного моменту.

Всі ціни на модельний ряд Mercedes-Benz доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Mercedes-Benz б/у на RST

  • всього вживаних авто — 859192
  • додано сьогодні — 18362

Реклама на RST

Новини Mercedes-Benz на RST

Mercedes і Geely будуть разом будувати електрокари, на черзі спільний випуск ДВЗ?

Про те, що тепер рятувати Smart автогігантові Daimler буде допомагати китайський партнер, говорилося ще в березні минулого року, але тільки тепер Mercedes-Benz і Geely отримали офіційний дозвіл від влади на створення спільного підприємства, яке буде виробляти електричні автомобілі в Китаї.

Mercedes представив концепт-кар в стилі «Аватара»

З кожним роком все більше і більше автовиробників відвідує Виставку споживчої електроніки (CES), тому дивуватися, що місцем дебюту концепт-кара Vision AVTR Mercedes-Benz вибрав саме Лас-Вегас, не варто.

Як раніше повідомлялось на RST