14 Лютого 2020

Новий Range Rover Evoque визнаний кращим компактним позашляховиком

Новый Range Rover Evoque признан лучшим компактным внедорожникомНовый Range Rover Evoque признан лучшим компактным внедорожникомНовый Range Rover Evoque признан лучшим компактным внедорожником

Range Rover Evoque названо кращим імпортним компактним позашляховиком на конкурсі «Auto Motor und Sport Best Cars Readers' Choice Awards» за результатами опитування більше 100 000 читачів журналу. Range Rover Evoque отримав високу оцінку за поєднання розкоші Range Rover, сучасного дизайну та інноваційних технологій, що постійно вдосконалюються.

Jaguar також опинився серед переможців європейського конкурсу: кабріолет F-Type посів третє місце у номінації «Імпортні кабріолети».

Отримавши нагороди в Штутгарті, директор із маркетингу Jaguar Land Rover Фелікс Бройтігам зауважив, що нагорода «Best Cars Readers' Choice» є одним із найважливіших показників для автомобільної індустрії. Тому компанія пишається вибором читацького журі журналу, котре рік за роком віддає перевагу Jaguar Land Rover.

Моделі Jaguar і Land Rover незмінно продовжують перемагати у конкурсі «Best Cars Awards». Range Rover Evoque називали кращим імпортним компактним позашляховиком у 2015, 2016 і 2017 роках.

Нагорода «Best Car Readers' Choice Award» є однією з найважливіших в автомобільній галузі не лише в Німеччині. У голосуванні також взяли участь читачі 11 інших європейських журналів.

Всі ціни на модельний ряд Land Rover доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Land Rover б/у на RST

  • всього вживаних авто — 739706
  • додано сьогодні — 4744

Реклама на RST

Новини Land Rover на RST

Новий Range Rover Sport з'явиться в 2022 році

Успішне повернення на ринок Defender вже позаду, тому JLR тепер працює над наступним важливим кроком – над автомобілем, який стане ще більшим генератором прибутку для британців. Над Range Rover Sport.

Jaguar Land Rover придбала компанію Bowler

Підрозділ Special Vehicle Operations компанії Jaguar Land Rover додав до портфеля автомобільних бізнесів компанію Bowler, британського виробника всюдихідних автомобілів, запчастин і автомобілів для ралі-рейдів.

Як раніше повідомлялось на RST