авто продажа

Jaguar Land Rover Bowler
20 Грудня 2019
АвтоновиниLand Rover

Jaguar Land Rover придбала компанію Bowler

Jaguar Land Rover приобрела компанию BowlerJaguar Land Rover приобрела компанию BowlerJaguar Land Rover приобрела компанию Bowler

Підрозділ Special Vehicle Operations компанії Jaguar Land Rover додав до портфеля автомобільних бізнесів компанію Bowler, британського виробника всюдихідних автомобілів, запчастин і автомобілів для ралі-рейдів.

Заснована у Великобританії компанія Bowler вже 35 років спеціалізується на розробці позашляховиків для перегонів і є одним із перших виробників таких авто у країні. Автомобілі компанії користувалися успіхом на міжнародних ралі-рейдах, тому Jaguar Land Rover зацікавлена в досвіді Bowler із динаміки всюдихідних автомобілів, дрібносерійного виробництва і довговічних компонентів для екстремальних умов.

Підрозділ SVO – це швидко зростаючий бізнес, який покращує основні характеристики автомобілів Jaguar і Land Rover для створення унікальних продуктів світового класу, включно з підрозділами SV, персоніфікації авто і класичних авто. Компанія Bowler стала четвертим підрозділом.

З часу свого заснування компанія Bowler тісно пов'язана з Land Rover. Партнерство між брендами розпочалося у 2012 році, що призвело до створення популярної серії ралійних автомобілів Defender Challenge by Bowler у 2014-2016 роках.

За словами керуючого директора підрозділу SVO компанії Jaguar Land Rover Майкла ван дер Занде, бренд Bowler вже 35 років символізує інновації та успіх, а репутація компанії сформувалася завдяки участі позашляховиків бренду у найсуворіших світових перегонах.

«Ми раді, що зможемо брати участь у майбутньому бренду Bowler і керувати ним як частиною Jaguar Land Rover. Поєднання досвіду Bowler та підрозділів SV, персоніфікації авто і класичних авто – це ключовий крок у нашій стратегії зі створення захоплюючого і різноманітного портфеля продуктів і бізнесів у рамках підрозділу SVO», – зазначив Директор SVO.

Найближчим часом Bowler продовжить роботу на своїй території у місті Белпер, графство Дербіршир.

Всі ціни на модельний ряд Land Rover доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Land Rover б/у на RST

  • всього вживаних авто — 803347
  • додано сьогодні — 2792

Реклама на RST

Новини Land Rover на RST

Land Rover відмовиться від 4,4-літрового дизельного V8

Компанія Land Rover збирається замінити свій нинішній 4,4-літровий дизель на більш ефективні електрифіковані трансмісії. Замість V8 з'являться нові V6, які будуть працювати в складі «м'якої» гібридної системи з 48-вольтовим стартер-генератором.

Road Rover з'явиться в 2021 році

До кінця 2021 року JLR випустить дві додаткові моделі, що базуються на MLA, – великий позашляховик J-Pace і поки досить загадковий Road Rover.

Як раніше повідомлялось на RST