5 Квітня 2019

Ford готує бюджетний Mustang і підбирає ім'я для нового SUV в його стилі

Уже в наступному році на ринок вийде нова бюджетна варіація Mustang, повідомляє Motor1. За інформацією журналістів, анонс цієї моделі буде зроблений вже 19 квітня на міжнародному автосалоні в Нью-Йорку.

Як повідомляє видання, мова йде про новий SVO: Ford Mustang SVO випускався американцями з 1984 по 1986 рік і оснащувався 205-сильним 2,3-літровим чотирициліндровим двигуном з турбонаддувом. Завдяки «четвірці» автомобіль був значно легше Mustang GT з V8, але його можна було порівняти з ним по потужності, а модернізована підвіска і спортивні гальма робили його дійсно хорошою пропозицією на ринку.

У потенційного SVO вже є деякі подібності з сучасним Mustang, особливо з машиною з 2,3-літровим чотирициліндровим двигуном. Поліпшивши його підвіску і додавши кілька візуальних штрихів, відповідних спорткару 80-х років, Ford без особливих проблем отримає нового члена модельної лінійки.

Ще одна новина з табору Ford: цілком можливо, що в компанії вже визначилися з ім'ям для електричного кросовера в стилі Mustang. Якщо назва Mach 1 раніше була негативно сприйнята шанувальниками Ford (приставкою Mach 1 американці нагороджували високопродуктивні версії Mustang з 1969 по 1978 рік, а потім і в 2003-04 роках), то тепер знову заговорили про Mach-E. Вся справа в тому, що 29 березня 2019 роки Ford подав заявку на отримання прав на торговельну марку «Mustang Mach-E» в Відомство з патентів і товарних знаків США, а 1 квітня 2019 року аналогічна процедура була пройдена в Відомстві з інтелектуальної власності ЄС. Одночасно з цим в Європі Ford узаконив стилізовану емблему. Дизайн, в принципі, добре знайомий, але тут через «скакуна» проходять тонкі горизонтальні лінії (на фото).

В обох організаціях це ім'я закріплено за автомобілями. Якщо бути точніше, то компанія зможе використовувати цю назву для електромобілів, легкових автомобілів, вантажівок, спортивних автомобілів, SUV, а також конструктивних елементів, запчастин і т.д. у тому ж дусі. Загалом, все стандартно.

Електричний кросовер в стилі «Мустанга» поки носить внутрішньозаводське позначення CX430. Для нього, швидше за все, буде використана та ж платформа C2, що лежить в основі останнього Focus і нового кросовера Kuga. Прем'єра електричного автомобіля може відбутися вже в цьому році, його вихід на ринок – в наступному.

Всі ціни на модельний ряд Ford доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Ford б/у на RST

  • всього вживаних авто — 745833
  • додано сьогодні — 209

Реклама на RST

Новини Ford на RST

Ford презентував Mustang Mach-E для Європи

Ми вже знаємо, що європейці отримають новенький Mustang Mach-E навіть раніше американців, а тепер Ford готовий поділитися подробицями про свою електричну новинку для Старого Континенту. Вона хоч і незначно, але все ж буде відрізнятися від «американки».

Як раніше повідомлялось на RST