15 Квітня 2019

Ford може відмовитися від Ka+ в Європі, Peugeot розлучається з 308 GT

Ford может отказаться от Ka+ в Европе, Peugeot расстается с 308 GTFord может отказаться от Ka+ в Европе, Peugeot расстается с 308 GT

Продажі Ford Ka+ в Європі не такі хороші в порівнянні з деякими з його конкурентів, такими як, наприклад, Renault Twingo. Тому вже в кінці року модель може покинути європейський континент, повідомляє Automobile Magazine.

Як стверджує французьке видання, низькі продажі – не єдина причина для такого рішення: відхід Ka+ допоміг би американцям поліпшити загальні викиди CO2 лінійки Ford на Старому Континенті. Допомогла б знизити корпоративні викиди автовиробникові і поява нових гібридних моделей, таких як Explorer PHEV.

Недорахуються європейські покупці і ще одного автомобіля – 308 GT. Чутки про відхід 308 GT і 308 GTi з'явилися минулого тижня, але тепер вони підтверджені. Правда, не керівництвом Peugeot, а Родікою Іонеску, менеджером зі зв'язків з громадськістю Trust Motors – офіційного імпортера автомобілів Peugeot, Citroen і DS в Румунії. В інтерв'ю Carscoops Іонеску озвучила практично ті ж причини: рішення по відходу «гарячого» хетчбека в кінці червня було прийнято, щоб допомогти поліпшити корпоративні викиди CO2.

Але, всупереч попереднім новин, 308 GTi залишиться, але з деякими змінами. За словами Іонеску, виробництво автомобіля буде призупинено тільки на два місяці – липень і серпень. Цей крок «дозволить компанії перейти від PureTech 263 Euro 6.d-temp до PureTech 263 Euro 6.d-temp + EVAP».

Всі ціни на модельний ряд Ford доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Всі ціни на модельний ряд Peugeot доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Ford б/у на RST

  • всього вживаних авто — 918758
  • додано сьогодні — 19546

Реклама на RST

Новини Ford на RST

Новий компактний пікап Ford може стати частиною суббренда Bronco

На початку року Ford вже підтвердив роботи над новим компактним пікапом, але цілком можливо, що він буде продаватися під іншим ім'ям. Журналісти Motor Trend вважають, що ця машина піде в продаж під ім'ям Bronco, а ще одним суббрендом американців стане Mustang.

Ford оновив трековий Mustang GT350R

Ford Mustang GT350R свого часу був побудований для треку, і тепер цей автомобіль отримав ряд важливих оновлень. Головне, що було зроблено – машині дісталися деякі технології, які будуть у надпотужного GT500.

Як раніше повідомлялось на RST