5 Cерпня 2019

Citroen поверне хетчбек C4, але зробить його електричним

Citroen вернет хетчбэк C4, но сделает его электрическимCitroen вернет хетчбэк C4, но сделает его электрическимCitroen вернет хетчбэк C4, но сделает его электрическим

Судячи з усього, Citroen C4 скоро повернеться, але тільки тепер він буде не просто хетчбеком, а справжнім електрокаром, який на ринку постарається скласти конкуренцію електричному Nissan Leaf і Volkswagen I.D., що готується до виробництва.

Як повідомляє Carscoops, автомобіль буде побудований на основі модульної платформи CMP, яку PSA також використовує в новітніх Peugeot 208 і Opel/Vauxhall Corsa замість архітектури EMP2. Проте, новий C4 не буде чисто електричною моделлю: паралельно з електрокаром французи будуть випускати машини з бензиновими і дизельними моторами, що допоможе C4 розширити список конкурентів до Volkswagen Golf, Ford Focus, Renault Megane, Hyundai i30 з традиційними ДВЗ.

«Наступний хетчбек Citroen C-сегменту буде пропонувати бензинові, дизельні і повністю електричні трансмісії на новій платформі CMP від Group PSA. Чи буде електрична модель зовні відрізнятися від машин з ДВЗ? Занадто рано говорити про маркетинг, але наш підхід полягає в тому, щоб запропонувати один силует з вибором різних трансмісій, а не конкретну модель тільки з електроприводом. Але поки я не готовий повідомити, де і коли буде вперше показаний публіці цей автомобіль», – цитують журналісти неназваного представника Citroen. І, до речі, той факт, що в бесіді з Carscoops їх джерело прямо не називає автомобіль C4, цілком може означати, що його духовний наступник отримає нове ім'я.

Нагадаємо, про зняття з виробництва хетчбека C4 було оголошено в 2017 році фактично відразу після презентації нового C4 Cactus.

Всі ціни на модельний ряд Citroen доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Citroen б/у на RST

  • всього вживаних авто — 954532
  • додано сьогодні — 28468

Реклама на RST

Новини Citroen на RST

Citroen C4 Cactus не доживе до другого покоління

Ексцентричний маленький кросовер C4 Cactus не доживе до свого другого покоління. За словами глави Citroen по продуктам Ксав’є Пежо, заміна цієї моделі знаходиться в розробці, але вона втратить прізвисько «Кактус», і це буде зовсім інший автомобіль.

З початку року в Україні відкрили чотири нових автоцентри Citroen

Компанія Citroen продовжує активний розвиток в Україні. Нові автоцентри вже готові повноцінно обслуговувати клієнтів: «Ліон Авто» в Запоріжжі, «Автодрайв-Альянс» в Полтаві, «Актив Гран Прі» в Києві, «Сітроен Центр Житомир» в Житомирі.

Як раніше повідомлялось на RST