20 Лютого 2019

Citroen везе до Женеви крихітний електричний концепт-кар Ami One

Компанія Citroen, як і обіцяла, представила концепт крихітного міського автомобіля, публічний дебют якого відбудеться на початку наступного місяця на автосалоні в Женеві. Називається електрокар Ami One і в майбутньому він може бути використаний в службах каршерінга.

Ami One – двомісний шоу-кар, який відповідає європейським нормам по квадріциклам. Це означає, що його ширина менше 1,5 м, максимальна швидкість не перевищує 45 км/год, а вага менше 450 кг. А це в свою чергу означає, що в деяких країнах такою машиною можна було б управляти, не маючи водійського посвідчення.

«Молодь пов'язана з використанням, а не з власністю. Для мене Ami One – це не машина. Є люди, для яких мобільність не є об'єктом», – розповідає про мініатюрний автомобільчик старший віце-президент Citroen по продуктам і стратегії Ксав’є Пежо.

Але, незважаючи ні на що, Ami One – це все ж транспортний засіб. Так, максимально бюджетний (наприклад, щоб здешевити виробництво, у автомобіля однакові двері з двох сторін, тому вони відкриваються в різні боки; використовуються однакові панелі під переднім і заднім вікном), позбавлене більшості сучасних технологій, але використання «довговічних матеріалів» має зробити його затребуваним, вважають французи.

Бортові системи Ami One також максимально урізані. Наприклад, замість мультимедійки машину можна «законектити» зі смартфоном і вже з нього вивести картинку навігації і якісь інші функції на проекційний дисплей, вікна не мають електроприводу, м'який дах в стилі Citroen 2CV має тільки ручний «привід».

За словами генерального директора Citroen Лінди Джексон, хоча Ami One не підтверджений для виробництва, він дійсно є повноцінним, діючим концепт-каром і показує те, як можуть змінитися міські автомобілі Citroen, враховуючи скорочення числа покупців в даному сегменту: «Це не заміна C1. Що таке еволюція? Ми говоримо про міські райони і спільне використання автомобілів, хоча ви, можливо, захочете стати власником такої машини. Якщо він для міста, це означає, що він електричний. Нам потрібно поглянути на A-сегмент і який може бути наш наступний крок. Може бути, це Ami One».

Всі ціни на модельний ряд Citroen доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Citroen б/у на RST

  • всього вживаних авто — 955660
  • додано сьогодні — 28261

Реклама на RST

Новини Citroen на RST

Citroen поверне хетчбек C4, але зробить його електричним

Судячи з усього, Citroen C4 скоро повернеться, але тільки тепер він буде не просто хетчбеком, а справжнім електрокаром, який на ринку постарається скласти конкуренцію електричному Nissan Leaf і Volkswagen I.D., що готується до виробництва.

Citroen C4 Cactus не доживе до другого покоління

Ексцентричний маленький кросовер C4 Cactus не доживе до свого другого покоління. За словами глави Citroen по продуктам Ксав’є Пежо, заміна цієї моделі знаходиться в розробці, але вона втратить прізвисько «Кактус», і це буде зовсім інший автомобіль.

Як раніше повідомлялось на RST