11 Квітня 2019

Діє вигідна пропозиція щодо заміни моторної оливи в автомобілях Citroen

Компанія «Пежо Сітроен Україна» пропонує нову сервісну кампанію для власників автомобілів Citroen, які вже вийшли з гарантійного періоду: заміна моторної оливи за фіксованою ціною.

Процедура заміни оливи проводиться з використанням матеріалів Eurorepar, які мають всі фірмові схвалення і сертифікати Групи PSA. У вартість включена моторна олива, фільтр оливи, а також оплата роботи сервісу. Сервісна кампанія стартує 15 квітня і триватиме до 19 травня 2019 року.

Ціна не залежить від моделі автомобіля, від міста або дилера. Ціна операції по заміні оливи залежить тільки від об`єму двигуна і типу використовуваної оливи. Відзначимо, що ця ціна діє на повний перелік послуг із заміни: моторна олива, фільтр оливи, сервісні операції.

Для операцій із заміни оливи встановлено такі фіксовані ціни:

- бензинові і дизельні двигуни 1,0-1,4 л, олива 5W40 – 950 гривень;

- бензинові і дизельні двигуни 1,6-2,0 л, олива 5W40 – 1 150 гривень;

- бензинові і дизельні двигуни 1,0-1,9 л, олива 5W30 – 1 250 гривень;

- бензинові і дизельні двигуни 2,0 л, олива 5W30 – 1 450 гривень.

При заміні оливи використовуються мастильні матеріали і фільтри оливи Eurorepar. Продукція Eurorepar ідеально поєднує в собі максимально вигідну ціну і високу якість товарів. Так, всі продукти Eurorepar перевірені фахівцями Групи PSA і мають фірмові допуски для використання не тільки в автомобілях Citroen, а й у інших популярних марках.

Також в лінійці Eurorepar представлені не тільки витратні матеріали, але і різні найбільш затребувані запчастини – деталі підвіски, гальмівної системи, рульового управління. Тому можна поєднати заміну моторної оливи з швидкою діагностикою ходової частини, перевірити свій автомобіль у висококласних фахівців авторизованого сервісу Citroen, замінити сайлент-блоки або гальмівні колодки при підготовці автомобіля до прийдешнього літнього сезону. Тим більше, що зараз також діє вигідна пропозиція на деталі для ходової частини і гальм.

Всі ціни на модельний ряд Citroen доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Citroen б/у на RST

  • всього вживаних авто — 830525
  • додано сьогодні — 1111

Реклама на RST

Новини Citroen на RST

Citroen до свого 100-річчя презентував автономний концепт-кар 19_19

Пообіцявши показати новий концепт-кар 16 травня, компанія Citroen не дотримала свого слова: 19_19 concept можна побачити вже зараз. Орієнтований на комфорт і далекі подорожі, автономний електричний автомобіль є одним з учасників святкування 100-річчя французької марки.

Citroen покаже новий концепт-кар 16 травня

Святкування сторіччя компанії Citroen продовжиться 16 травня на виставці VivaTech в Парижі. На цьому заході французи покажуть свій новий концепт-кар, назва якого поки невідома.

Як раніше повідомлялось на RST