11 Квітня 2019

Діє вигідна пропозиція щодо заміни моторної оливи в автомобілях Citroen

Компанія «Пежо Сітроен Україна» пропонує нову сервісну кампанію для власників автомобілів Citroen, які вже вийшли з гарантійного періоду: заміна моторної оливи за фіксованою ціною.

Процедура заміни оливи проводиться з використанням матеріалів Eurorepar, які мають всі фірмові схвалення і сертифікати Групи PSA. У вартість включена моторна олива, фільтр оливи, а також оплата роботи сервісу. Сервісна кампанія стартує 15 квітня і триватиме до 19 травня 2019 року.

Ціна не залежить від моделі автомобіля, від міста або дилера. Ціна операції по заміні оливи залежить тільки від об`єму двигуна і типу використовуваної оливи. Відзначимо, що ця ціна діє на повний перелік послуг із заміни: моторна олива, фільтр оливи, сервісні операції.

Для операцій із заміни оливи встановлено такі фіксовані ціни:

- бензинові і дизельні двигуни 1,0-1,4 л, олива 5W40 – 950 гривень;

- бензинові і дизельні двигуни 1,6-2,0 л, олива 5W40 – 1 150 гривень;

- бензинові і дизельні двигуни 1,0-1,9 л, олива 5W30 – 1 250 гривень;

- бензинові і дизельні двигуни 2,0 л, олива 5W30 – 1 450 гривень.

При заміні оливи використовуються мастильні матеріали і фільтри оливи Eurorepar. Продукція Eurorepar ідеально поєднує в собі максимально вигідну ціну і високу якість товарів. Так, всі продукти Eurorepar перевірені фахівцями Групи PSA і мають фірмові допуски для використання не тільки в автомобілях Citroen, а й у інших популярних марках.

Також в лінійці Eurorepar представлені не тільки витратні матеріали, але і різні найбільш затребувані запчастини – деталі підвіски, гальмівної системи, рульового управління. Тому можна поєднати заміну моторної оливи з швидкою діагностикою ходової частини, перевірити свій автомобіль у висококласних фахівців авторизованого сервісу Citroen, замінити сайлент-блоки або гальмівні колодки при підготовці автомобіля до прийдешнього літнього сезону. Тим більше, що зараз також діє вигідна пропозиція на деталі для ходової частини і гальм.

Всі ціни на модельний ряд Citroen доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Citroen б/у на RST

  • всього вживаних авто — 918916
  • додано сьогодні — 13061

Реклама на RST

Новини Citroen на RST

Citroen поверне хетчбек C4, але зробить його електричним

Судячи з усього, Citroen C4 скоро повернеться, але тільки тепер він буде не просто хетчбеком, а справжнім електрокаром, який на ринку постарається скласти конкуренцію електричному Nissan Leaf і Volkswagen I.D., що готується до виробництва.

Citroen C4 Cactus не доживе до другого покоління

Ексцентричний маленький кросовер C4 Cactus не доживе до свого другого покоління. За словами глави Citroen по продуктам Ксав’є Пежо, заміна цієї моделі знаходиться в розробці, але вона втратить прізвисько «Кактус», і це буде зовсім інший автомобіль.

Як раніше повідомлялось на RST