14 Березня 2019

Сітроен АІС Чернігів завоював нагороду «Кращий сервісний центр Citroen»

За підсумком 2018 року Сітроен АІС Чернігів став «Кращим сервісним центром Citroen» в Україні. Сітроен АІС Чернігів – один з нових дилерських центрів Citroen, почав свою роботу на початку 2018 року і в перший же рік удостоївся такої високої нагороди. Вибір найкращого автосервісу проводиться на основі цілого ряду показників, головним з яких є оцінка задоволеності клієнтами якості обслуговування.

Авторизований сервісний центр Сітроен АІС Чернігів оснащений новітнім обладнанням для діагностики і ремонту автомобілів. Для ремонту використовуються оригінальні запчастини, а високопрофесійна команда фахівців гарантують високий рівень послуг. Майстри по сервісу постійно вдосконалюються, регулярно проходячи стажування та атестацію у виробника.

Автоцентри Citroen Групи компаній АІС в різних містах протягом ряду років є багаторазовими переможцями в різних номінаціях: «Кращий дилер з продажу автомобілів», «Абсолютний лідер з продажу», «Кращий дилер з корпоративних продажів», «Кращий дилер з продажу комерційних автомобілів» , «Найбільша частка ринку в регіоні», «Кращий дилер за результатами всесвітнього конкурсу Citroen LET'S GO», «Кращий дилер за якістю обслуговування клієнтів». У 2018 році технічні експерти по бренду Citroen Групи компаній АІС, що брали участь в Світовому кубку ТЕК, проведеному групою Peugeot Citroen Automobiles, увійшли в ТОП-3 кращих в Європі.

Група компаній АІС є офіційним дилером Citroen з 2005 року і зробила значний внесок у розвиток бренду в Україні, підтвердженням чому є лідерські позиції з продажу та численні національні та міжнародні нагороди.

Співробітники Сітроен АІС Чернігів дякують своїм клієнтам і компанії Пежо Сітроен Україна за високу оцінку діяльності і докладуть максимум зусиль для подальшого розвитку Citroen в Україні.

Більше інформації про можливості покупки і обслуговування автомобілів в АІС на сайті www.ais.ua або на інформаційній лінії АІС: 0 800 500 205.

Більше інформації про бренд Citroen на сайті www.citroen.ua.

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Citroen б/у на RST

  • всього вживаних авто — 858472
  • додано сьогодні — 1006

Реклама на RST

Новини Citroen на RST

Citroen C4 Cactus зустрів 2020 рік спецверсією C-Series

Після появи версії C-Series для C3 Aircross місяць тому, C4 Cactus також отримує аналогічну версію, починаючи з цього місяця. До середини 2020 року Citroen випустить версії C-Series для C3, C5 Aircross, Berlingo і C4 SpaceTourer.

Українські фахівці Citroen завоювали 4-е місце у світових кубках PSA

Фінал Світових Кубків Групи PSA приніс Україні важливі нагороди: наші фахівці з післяпродажного обслуговування зайняли 4-е місце в двох напрямках. Це досягнення на світовому рівні підтверджує високий рівень обслуговування Citroеn в Україні.

Як раніше повідомлялось на RST