14 Березня 2019

Сітроен АІС Чернігів завоював нагороду «Кращий сервісний центр Citroen»

За підсумком 2018 року Сітроен АІС Чернігів став «Кращим сервісним центром Citroen» в Україні. Сітроен АІС Чернігів – один з нових дилерських центрів Citroen, почав свою роботу на початку 2018 року і в перший же рік удостоївся такої високої нагороди. Вибір найкращого автосервісу проводиться на основі цілого ряду показників, головним з яких є оцінка задоволеності клієнтами якості обслуговування.

Авторизований сервісний центр Сітроен АІС Чернігів оснащений новітнім обладнанням для діагностики і ремонту автомобілів. Для ремонту використовуються оригінальні запчастини, а високопрофесійна команда фахівців гарантують високий рівень послуг. Майстри по сервісу постійно вдосконалюються, регулярно проходячи стажування та атестацію у виробника.

Автоцентри Citroen Групи компаній АІС в різних містах протягом ряду років є багаторазовими переможцями в різних номінаціях: «Кращий дилер з продажу автомобілів», «Абсолютний лідер з продажу», «Кращий дилер з корпоративних продажів», «Кращий дилер з продажу комерційних автомобілів» , «Найбільша частка ринку в регіоні», «Кращий дилер за результатами всесвітнього конкурсу Citroen LET'S GO», «Кращий дилер за якістю обслуговування клієнтів». У 2018 році технічні експерти по бренду Citroen Групи компаній АІС, що брали участь в Світовому кубку ТЕК, проведеному групою Peugeot Citroen Automobiles, увійшли в ТОП-3 кращих в Європі.

Група компаній АІС є офіційним дилером Citroen з 2005 року і зробила значний внесок у розвиток бренду в Україні, підтвердженням чому є лідерські позиції з продажу та численні національні та міжнародні нагороди.

Співробітники Сітроен АІС Чернігів дякують своїм клієнтам і компанії Пежо Сітроен Україна за високу оцінку діяльності і докладуть максимум зусиль для подальшого розвитку Citroen в Україні.

Більше інформації про можливості покупки і обслуговування автомобілів в АІС на сайті www.ais.ua або на інформаційній лінії АІС: 0 800 500 205.

Більше інформації про бренд Citroen на сайті www.citroen.ua.

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Citroen б/у на RST

  • всього вживаних авто — 950914
  • додано сьогодні — 581

Реклама на RST

Новини Citroen на RST

Citroen поверне хетчбек C4, але зробить його електричним

Судячи з усього, Citroen C4 скоро повернеться, але тільки тепер він буде не просто хетчбеком, а справжнім електрокаром, який на ринку постарається скласти конкуренцію електричному Nissan Leaf і Volkswagen I.D., що готується до виробництва.

Citroen C4 Cactus не доживе до другого покоління

Ексцентричний маленький кросовер C4 Cactus не доживе до свого другого покоління. За словами глави Citroen по продуктам Ксав’є Пежо, заміна цієї моделі знаходиться в розробці, але вона втратить прізвисько «Кактус», і це буде зовсім інший автомобіль.

Як раніше повідомлялось на RST