5 Березня 2019

Женева-2019: Citroen відзначає 100-річчя

На Женевському автосалоні компанія Citroen починає святкувати власний віковий ювілей – 100 років сміливих рішень, інновацій та комфорту, бажання подарувати людям свободу пересувань і незабутній автомобільний світ. Все це знаходить своє відображення в фірмовому стенді Citroen, який розбитий на ряд тематичних експозицій.

На честь свого 100-річного ювілею, Citroen створив абсолютно новий демонстраційний стенд площею більше 1 000 м², який в найдрібніших деталях відображає глибоку історичну спадщину, вражаючу нинішню динаміку і бачення майбутнього Бренда. Це в буквальному сенсі простір для життя, який поєднує у своїй архітектурі і матеріалах сміливий дизайн і комфорт, дозволяючи гостям відчути справжнє занурення у всесвіт Citroen. Незвичайний досвід і відчуття подорожі у часі дарують відразу дві різні зони стенду: історична зона La Maison Citroen і зона майбутнього Le Comptoir Ami One. Дві території з дуже різною атмосферою органічно поєднали знакові ікони-автомобілі минулого, сучасні моделі(включаючи фургони і C3 WRC), а також розробки для майбутнього, які передбачають нове поняття мобільності, легкості використання автомобіля, створення цифрової екосистеми для клієнта.

На Женевському автосалоні компанія Citroen представить своє втілення ідеї доступною 100% електричної мобільності для міста. Ami One – це глобальна концепція на тему міської свободи: пересування, використання і «трендовості». Використовуючи сучасні цифрові технології, концепт Ami One забезпечує легкість пересування в повному комфорті і з максимальною простотою. Доступний кожному(без водійських прав в деяких країнах Європи) і з можливістю адаптації під запити кожної людини(варіанти володіння від п'яти хвилин до п'яти років) за допомогою фірмового додатка, концепт Ami One займає центральне місце в експозиції La Maison Citroen.

Представлений в Женеві концепт-кар SpaceTourer The Citroenist – сучасний вен з впевненим характером і творчою душею, що надихає на свободу і пригоди. Він пропонує комфорт і мобільність як в житті, так і в роботі, в такий спосіб можна не відмовляти собі в подорожах, залишаючись на зв'язку. Ідея концепт-кара відгукнеться у таких же шукачів пригод, на яких він і розрахований. Ексклюзивний велосипед Rider The Citroenist by Martone, який розроблений у співпраці з компанією Martone, буде йти в парі з автомобілем і вдало доповнювати призначення і стиль концепт-кара.

Всі ціни на модельний ряд Citroen доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Citroen б/у на RST

  • всього вживаних авто — 870398
  • додано сьогодні — 31978

Реклама на RST

Новини Citroen на RST

Citroen C4 Cactus зустрів 2020 рік спецверсією C-Series

Після появи версії C-Series для C3 Aircross місяць тому, C4 Cactus також отримує аналогічну версію, починаючи з цього місяця. До середини 2020 року Citroen випустить версії C-Series для C3, C5 Aircross, Berlingo і C4 SpaceTourer.

Українські фахівці Citroen завоювали 4-е місце у світових кубках PSA

Фінал Світових Кубків Групи PSA приніс Україні важливі нагороди: наші фахівці з післяпродажного обслуговування зайняли 4-е місце в двох напрямках. Це досягнення на світовому рівні підтверджує високий рівень обслуговування Citroеn в Україні.

Як раніше повідомлялось на RST