5 Березня 2019

Женева-2019: Citroen відзначає 100-річчя

На Женевському автосалоні компанія Citroen починає святкувати власний віковий ювілей – 100 років сміливих рішень, інновацій та комфорту, бажання подарувати людям свободу пересувань і незабутній автомобільний світ. Все це знаходить своє відображення в фірмовому стенді Citroen, який розбитий на ряд тематичних експозицій.

На честь свого 100-річного ювілею, Citroen створив абсолютно новий демонстраційний стенд площею більше 1 000 м², який в найдрібніших деталях відображає глибоку історичну спадщину, вражаючу нинішню динаміку і бачення майбутнього Бренда. Це в буквальному сенсі простір для життя, який поєднує у своїй архітектурі і матеріалах сміливий дизайн і комфорт, дозволяючи гостям відчути справжнє занурення у всесвіт Citroen. Незвичайний досвід і відчуття подорожі у часі дарують відразу дві різні зони стенду: історична зона La Maison Citroen і зона майбутнього Le Comptoir Ami One. Дві території з дуже різною атмосферою органічно поєднали знакові ікони-автомобілі минулого, сучасні моделі(включаючи фургони і C3 WRC), а також розробки для майбутнього, які передбачають нове поняття мобільності, легкості використання автомобіля, створення цифрової екосистеми для клієнта.

На Женевському автосалоні компанія Citroen представить своє втілення ідеї доступною 100% електричної мобільності для міста. Ami One – це глобальна концепція на тему міської свободи: пересування, використання і «трендовості». Використовуючи сучасні цифрові технології, концепт Ami One забезпечує легкість пересування в повному комфорті і з максимальною простотою. Доступний кожному(без водійських прав в деяких країнах Європи) і з можливістю адаптації під запити кожної людини(варіанти володіння від п'яти хвилин до п'яти років) за допомогою фірмового додатка, концепт Ami One займає центральне місце в експозиції La Maison Citroen.

Представлений в Женеві концепт-кар SpaceTourer The Citroenist – сучасний вен з впевненим характером і творчою душею, що надихає на свободу і пригоди. Він пропонує комфорт і мобільність як в житті, так і в роботі, в такий спосіб можна не відмовляти собі в подорожах, залишаючись на зв'язку. Ідея концепт-кара відгукнеться у таких же шукачів пригод, на яких він і розрахований. Ексклюзивний велосипед Rider The Citroenist by Martone, який розроблений у співпраці з компанією Martone, буде йти в парі з автомобілем і вдало доповнювати призначення і стиль концепт-кара.

Всі ціни на модельний ряд Citroen доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Citroen б/у на RST

  • всього вживаних авто — 950168
  • додано сьогодні — 23046

Реклама на RST

Новини Citroen на RST

Citroen поверне хетчбек C4, але зробить його електричним

Судячи з усього, Citroen C4 скоро повернеться, але тільки тепер він буде не просто хетчбеком, а справжнім електрокаром, який на ринку постарається скласти конкуренцію електричному Nissan Leaf і Volkswagen I.D., що готується до виробництва.

Citroen C4 Cactus не доживе до другого покоління

Ексцентричний маленький кросовер C4 Cactus не доживе до свого другого покоління. За словами глави Citroen по продуктам Ксав’є Пежо, заміна цієї моделі знаходиться в розробці, але вона втратить прізвисько «Кактус», і це буде зовсім інший автомобіль.

Як раніше повідомлялось на RST